Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:21:52

Ankieta
Czy sukienka nadaje się na wesele ?
Tylko zalogowane użytkowniczki mogą wziąć udział w tej ankiecie.
oddanych głosów: 15
Tak 7
 
47%
Nie 8
 
53%



:)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-09 14:24 przez taktowna96.

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:32:55

okropny stroj, jestes za duza i wyglada to wulgarnie, cycki na wierzchu, ja jako panna mloda bylabym zniesmaczona ...

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:33:13

To pewnie kwestia zdjecia ale na pierwszym moim zdaniem wyglądasz fajnie a na ostatnim okropnie.

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:39:42

sukienka sama w sobie bardzo ładna, ale trochę zbyt seksowna... Dekolt jest moim zdaniem za bardzo wyeksponowany..

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 17:45:07

Mi się sukienka nie podoba i wygląda jakby biust miał Ci zaraz wyskoczyć. Ma się wrażenie, że przy pierwszym tańcu cycki i tyłek będą na wierzchu. Masz ładną figurę i spokojnie możesz zakładać dopasowane sukienki, ale tej na Twoim miejscu bym się pozbyła.

Sukienka na wesele . POMOCY !

08 cze 2015 - 19:39:19

bez przesady nie idę na pogrzeb :D

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 13:26:07

Mi się nie podoba. Wygladasz jak szynka. Masz fajna kobieca figurę, a w sukni wygladasz wulgarnie

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 13:28:16

schowaj cyce i będzie ok

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 13:53:47

poprzedniczki chyba zazdrosne o bardzo ladna figure, masz sie czym chwalic wiec sukienka jak najbardziej ok. Slicznie w niej wygladasz :)

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 14:00:15

Cytat
natga_
poprzedniczki chyba zazdrosne o bardzo ladna figure, masz sie czym chwalic wiec sukienka jak najbardziej ok. Slicznie w niej wygladasz :)

Uwielbiam takie stwierdzenia:/ Jak ktoś skrytykuje to znaczy, że zazdrości:/
Sorry autorko, ale sukienka jest fatalna i tandetna, a na wesele kompletnie nie pasuje.

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 14:18:38

dziękuję natga_ . ;*
właśnie kompletnie nie spodziewałam się takich komentarzy, może to wynika z zazdrości a może po prostu niektórym się nudzi - nie wiem .
Teraz już wiem, że nie warto pytać o radę 'pań', które po prostu nie są zbyt szczere :p . Zastanówcie się trochę i pomyślcie, że każda sukienka wygląda inaczej na zdjęciu i inaczej na żywo... Nie mam 40 lat, żeby zakładać wszystko po kostki i pod szyje . No cóż... za złośliwości 'dziękuję' :p i pozdrawiam :D

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 16:29:27

wstaw zdjęcia

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 17:06:02

och te baby!!!!!

Sukienka na wesele . POMOCY !

09 cze 2015 - 18:52:14

A nie pomyślałaś autorko, że to nie jest ani zazdrość, ani nuda, tylko subiektywna opinia, o którą sama prosiłaś? Każdy ma prawo do własnego zdania, a pomiędzy ubieraniem się jak na pogrzeb, a ubieraniem się jak ździra jest cała masa możliwości:)Jeśli podoba Ci się ta kiecka i dobrze się w niej czujesz, to nie wiem w czym problem-zakładasz i tyle :)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Sukienka na wesele . POMOCY !

10 cze 2015 - 13:42:54

Stanęłam przed podobnym problemem - wesele najlepszej koleżankitańczy interesuje mnie długa sukienka albo spódnica, szukałam w sieciówkach, ale nic godnego uwagi nie było:/ kilka ciekawych modeli znalazłam w Internecie - http://www.kodymody.com/pl/sukienki-cs Podobają mi się też zwiewne sukienki etno, ale czy wypada iść na wesele w takim stroju, czy lepiej zdecydować się na bardziej elegancką wersję?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-10 13:44 przez mal_wina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZYBKIE H/N TOREBKA???