Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dodatki do kobaltowej sukienki

05 maj 2015 - 23:10:26

Hej Dziewczyny hi!

W sobotę wybieram się na wesele sukienkę zakupiłam i teraz mam dylemat nie wiem jakie dodatki dobrać do tego koloru pomożecie? :)



Dodatki do kobaltowej sukienki

05 maj 2015 - 23:47:11

ostatnio na weselu również miałam kobaltową sukienkę i do niej slicznie wyglądały srebrne dodatki ;)

Dodatki do kobaltowej sukienki

05 maj 2015 - 23:54:34

Sukienka śliczna ,myślę, że szersza srebrna bransoletka i jakieś kolczyki w tym samym kolorze ...kolor dość ciężkawy i widzę, że przy dekolcie jest już wszyta ozdoba więc na szyję raczej nic nie trzeba, nie wiem...kwestia gustu,kolorek dość ciemny aczkolwiek wyrazisty, srebro powinno go troszkę rozświetlić i dodać szyku...bo sukienka prosta i bardzo elegancka...

Dodatki do kobaltowej sukienki

06 maj 2015 - 13:43:27

Bardzo ładna sukienka. Jeśli zależy Ci na klasycznym looku to złota biżuteria i beżowe dodatki, jeśli nie możesz zaszaleć z kolorami: żółty, mięta, brzoskwinia, wszystkie kolory będą pasować do sukienki.

Dodatki do kobaltowej sukienki

06 maj 2015 - 18:52:56

Dziękuje dziewczyny :) Tak na poważnie to sukienka na wesele i nie chcę szaleć z kolorami typu brzoskwinia czerwień itp. :) Właśnie myślałam nad beżowymi butami chociaż nie wiem jakie pasują i może faktycznie srebro lub złoto :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka i buty, pasują do siebie?