Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam wszystkich. Jak w temacie...

Wiele się nasłuchałam i naczytałam o tych torebkach Nucelle, ale chętnie poczytam świeże opinie na ich temat. Prawdopodobnie się skuszę na jedną z nich, jednak ze względu na to, że będzie to mój pierwszy zakup wolałabym kupić taką torebkę "okazyjnie" tzn taniej niż wszędzie. Chodzi mi o sklepy internetowe oczywiście. Allegro raczej nie wchodzi w grę, bo ten portal ściąga jak wiadomo dużą prowizję od sprzedawców, więc na pewno nie będzie najtaniej no i z tego co widziałam nie jest.
Proszę również o opinie osób doświadczonych w temacie jeśli chodzi o ich jakość:) (konkurencja niech da sobie spokój z komentarzami)

Więc tak.
1. Odnośnie punktu pierwszego to zdecydowanie polecam Tobie sklep www.soro.pl. To jest sklep, gdzie przede wszystkim mają właśnie torebki Nucelle i ja tam zakupiłam aż 3 sztuki. Łącznie, porównując z innymi sklepami zaoszczędziłam na nich jakieś 130 zł. Obługa miła, przesyłka szybka, bo dwa razy czekałam jakieś 24 h, raz 48. Poza tym ten Soro.pl ma dobre opinie na Opineo i na różnych forach a ja nie kupuję kota w worku.
2. Odnośnie punktu drugiego to skoro kupiłam ich aż trzy to musiałam być zadowolona z pierwszej :D (trzecią kupiłam na prezent)a tak poważnie to są naprawdę ładne. Podoba mi się ich logo i sposób zagospodarowania wnętrza. Widać, że to dobrej jakości skóra naturalna.
Bierz i się nie zastanawiaj. Po jednej sama ocenisz :)

Zdecydowanie najlepiej kupić bezpośrednio u nas, czyli na www.nucelle.pl :)
Tym bardziej, że w naszym sklepie internetowym możecie upolować niezłe promocje, przeceny dochodzą do 60%, więc warto zerkać tutaj: https://nucelle.pl/pl/79-promocje
No i warto zapisać się do naszego newslettera. Wiadomo jak to jest, idą święta, będą promocje ;)

Pozdrawiamy
Nucelle

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sprzedać/zostawić, hot/not? :)