Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ankieta
oddanych głosów: 50
Wszyscy mogą głosować.
Hot or Not




Myślę nad taką sukienką - ślub w październiku, dlatego długi rękaw.
Co sądzicie?

Jakie dodatki? Myślałam nad jakimś naszyjnikiem i butami? Tylko co by pasowało?

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

zdajesz sobie sprawe ze do niej musisz miec perfekcyjna sylwetke? bez naszyjnika, buty klasyczne skromne szpilki.

Dla mnie trochę mało ślubna, góra wygląda jak dresowa, też mam ślub w październiku więc po prostu będę miała bolerko w kościele a na sali przy tańcu nie będzie ci gorąco? w ogóle robicie wesele czy przyjęcie?

Ta jest podobna ale wygląda juz bardziej jak ślubna, elegancka, moim zdaniem :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-15 11:17 przez lulu2010.

taka sobie , co do dodatków do sukienki ślubnej nie wkładamy dodatków, buty białe i wiązanka.

Cytat
banach
taka sobie , co do dodatków do sukienki ślubnej nie wkładamy dodatków, buty białe i wiązanka.

Nie wkładamy jakich dodatków? biżuterii?

dokładnie tak , możesz mieć tylko kolczyki .
Zauważ nawet nie zakłada się zegarka bo to nie pasuje.

Delikatne kolczyki i kontrastujące buty :)
btw sukienka genialna !



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-15 11:48 przez Robinn.

nie mówie o zegarku ale nie wyobrażam sobie do mojej sukienki z gorsetem nie założyć naszyjnika, w moim przypadku będą to perełki

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
banach
dokładnie tak , możesz mieć tylko kolczyki .
Zauważ nawet nie zakłada się zegarka bo to nie pasuje.
ja mialam naszyjnik i mi pasowalo. Wszystko zalezy od sukienki. jakos nie lubie kierowac sie glupimi regulkami. I wlasciwie pierwszy raz slysze by mozna bylo miec tylko kolczyki. Bzdura. Naszyjnik pasuje lub nie pasuje i tyle.

Sukienka ładna, ale nie praktyczna tzn na sali będzie Ci gorąco. Jeśli już się zdecydujesz, to tylko długie, strojne kolczyki, buty klasyczne białe ewentualnie srebrne.

Sukienka świetna, elegancka, z klasą. Do tego delikatne kolczyki, włosy w kok na boku z drobnym zdobieniem, bukiet w kolorze butów róż, chaber, amarant ;)

Cytat
roksolana83
Cytat
banach
dokładnie tak , możesz mieć tylko kolczyki .
Zauważ nawet nie zakłada się zegarka bo to nie pasuje.
ja mialam naszyjnik i mi pasowalo. Wszystko zalezy od sukienki. jakos nie lubie kierowac sie glupimi regulkami. I wlasciwie pierwszy raz slysze by mozna bylo miec tylko kolczyki. Bzdura. Naszyjnik pasuje lub nie pasuje i tyle.

Amen :)
mój ślub, moja sukienka, moja stylizacja, do każdej pasuje coś innego albo nie pasuje nic, ale nie ma odgórnego nakazu lub zakazu, ktoś w końcu tworzy kolekcje biżuterii ślubnej

Biżuteria sutasz byłaby idealna, tylko długie kolczyki i nic więcej

super, elegancka, z klasą, bez zbędnych zdobień itp, lubię taki prosty styl, bardzo ładna ;-)

super, elegancka, z klasą, bez zbędnych zdobień itp, lubię taki prosty styl, bardzo ładna ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-15 13:53 przez sandruska19.

zweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka ładna. Choć może nieco bym urozmaiciła krój. Co do dodatków - mniej znaczy więcej.;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

baleriny