Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Duży czy mały

27 gru 2014 - 20:13:34

Duży standardowy portfel czy mały, pojemny a zarazem elegancki?

Od paru dni zajmuje się sprzedażą małych portfeli (tzw. slimwallet)
Czy podobają się Wam. Czy wymieniłybyście swój na tego typu portfel?
Czekam na wasze szczere opinie.



(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-27 20:33 przez slimwalletpl.

Duży czy mały

27 gru 2014 - 20:24:48

jakoś ciężko mi wyobrazić sobie zmieszczenie w nim wszystkiego co mam w 'normalnym' portfelu heh

Duży czy mały

27 gru 2014 - 21:01:04

Duza torebka wymaga duzego portfela, bo bym go nie znalazła. Właściwie nie lubie małych, a tektura tego tez mi się nie podoba i jakoś nie przemawia do mnie to metalowe na karty, szybciej wyjmę z przegrody.

i w dodatku pełno drobnych zdarza się.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-27 21:01 przez truskawka_ang.

zweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 1/5

Duży czy mały

27 gru 2014 - 21:14:47

Wolę te "normalne". Ten nadaje się do małej torebki, w dużej zapewne trudno byłoby go znaleźć ;)

Duży czy mały

27 gru 2014 - 21:22:15

nie zamieniłabym bo nie zmieściłabym tam wszystkiego co potrzebne :) ale wyglądają okej

Duży czy mały

27 gru 2014 - 22:38:03

Odkąd mi ktos w sklepie wyciągnął duży portfel z calutką zawartością (kasy prawie nic ale wszystkie dokumenty), noszę malutki portfelik na pieniądze i oddzielnie w innym miejscu etui na dokumenty. A ostatnio to chodzę do miasta w ogóle bez torebki, tylko z TŻ, on trzyma kasę i płaci, a ja się nie martwię, że coś zgubię czy mnie znów okradną.
Uprzedzam uwagi - nie, nie muszę go o nic prosić, nie czuję się dziwnie, nie dostaję czegoś na kształt kieszonkowego, pieniądze są wspólne,nigdy nie lubiłam "trzymać domowego budżetu" i nigdy mi to nie było potrzebne do szczęścia :P

Duży czy mały

27 gru 2014 - 22:39:39

Nie zamieniłabym, a to z prostego powodu: nie noszę kart z pieniędzmi. Poza tym:
1) wygląda na tragicznie niewygodny (jednym palcem się wyjmuje moniaki?)
2) mało miejsca na pieniądze
3) mało miejsca na karty, bo jak rozumiem ma się mieścić tylko 6? dowód, karta do bankomatu, 2 karty kredytowe, 4 karty lojalnościowe i już jest 8. A gdzie jeszcze miejsce na bilet/kartę miejską i parę innych potrzebnych na co dzień albo wcale niepotrzebnych kart, wizytówki itd.

Cytat
argentum_aranea
Odkąd mi ktos w sklepie wyciągnął duży portfel z calutką zawartością
ano właśnie! też jestem mądra po szkodzie :D z tym że ja jak nigdy miałam ze sobą 130 zł, no i jak zawsze 4 karty do bibliotek, kartę miejską, dowód, legitymację studencką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-27 22:41 przez incognito85.

Duży czy mały

27 gru 2014 - 23:04:13

Cytat
incognito85
Nie zamieniłabym, a to z prostego powodu: nie noszę kart z pieniędzmi. Poza tym:
1) wygląda na tragicznie niewygodny (jednym palcem się wyjmuje moniaki?)
2) mało miejsca na pieniądze
3) mało miejsca na karty, bo jak rozumiem ma się mieścić tylko 6? dowód, karta do bankomatu, 2 karty kredytowe, 4 karty lojalnościowe i już jest 8. A gdzie jeszcze miejsce na bilet/kartę miejską i parę innych potrzebnych na co dzień albo wcale niepotrzebnych kart, wizytówki itd.

Cytat
argentum_aranea
Odkąd mi ktos w sklepie wyciągnął duży portfel z calutką zawartością
ano właśnie! też jestem mądra po szkodzie :D z tym że ja jak nigdy miałam ze sobą 130 zł, no i jak zawsze 4 karty do bibliotek, kartę miejską, dowód, legitymację studencką.

:PP karty do bibliotek to mała strata, gorzej jest jak ci ukradną np karte do bankomatu która ma możliwosc płacenia zblizeniowo :p

Duży czy mały

28 gru 2014 - 00:07:15

Na szczęście wtedy nie było takich wynalazków, mało tego, nie miałam wtedy jeszcze nawet konta w banku :D Ale i szczęście w nieszczęsciu: okradli mnie w autobusie jak jechałam odebrać wypłatę :D
Natomiast jeśli chodzi o biblioteki to nie wiem czy mała strata, jak przykładowo za duplikat karty do BUWu płaciło się wtedy 34 zł (o ile dobrze pamiętam, w każdym razie 2x tyle co za wydanie pierwszej karty), plus trzeba było zdjęcia zrobić do wszystkich tych dokumentów ;)

Duży czy mały

28 gru 2014 - 00:10:23

Nie podoba mi się fason, mało elegancki, poza tym potrzebuję większego portfela, w którym bez problemu pomieszczę wszystkie karty, pieniądze, dokumenty i zdjęcia.

Duży czy mały

28 gru 2014 - 07:53:10

Duży. Za dużo różnego rodzaju kart, wizytówek i innych rzeczy mam do upchnięcia w portfelu ;)

Duży czy mały

28 gru 2014 - 08:29:27

zdecydowanie wole duże

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 7/5

Duży czy mały

28 gru 2014 - 08:45:16

Ja też, są praktyczniejsze.

Duży czy mały

28 gru 2014 - 08:48:28

Prawie zawsze mam duza torbe o i duzy portwel mi pptrzebny bo mam w nim to co mi potrzeba i jeszcze wiececej ;) male tez mi sie podobaja, ale by wiekszosc czasu lezal w szafce czekajac az np. bede szla na impreze biorac mala torebke by by tylko wlozyc pieniadze i ewentualnie dowod ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

błekitno mi:) zakupy