Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mam swój styl, coversy szorty jeansowe, rockowe koszulki, ramoneski i kompletnie nie wiem jak się ubrać do klubu w Polsce bo ludzie mówią o jakiś selekcjach itp. Nie chcę rezygnować ze swojego stylu ale też nie chcę się "przebierać". Co radzicie?

szorty? w zimę również?

selekcje selekcjami, prawda jest taka, że w większości klubów nie ma selekcji.

Cytat
ania3192
selekcje selekcjami, prawda jest taka, że w większości klubów nie ma selekcji.

Ooo, serio?

Ja nosze szorty w zime z rajstopami :p ale powracając do tematu zależy dużo od klubu, czasem trzeba mieć sukienkę/spódniczke, czasem w zwyklych jeansach i trampkach będziesz mogła wejść. Wszystko zależy od poziomu klubu i humoru bramkarza. Najlepiej dowiedzieć się w klubie o preferowanym stylu, czasami jest to napisane na ogłoszeniu o imprezie, stronie www klubu.

Cytat
kasienka52005
szorty? w zimę również?
zdarza się, wtedy zakładam czarne kryjące rajstopy. ale zimą częściej zakładam tregginsy i jakieś motocyklowe buty

Cytat
ania3192
selekcje selekcjami, prawda jest taka, że w większości klubów nie ma selekcji.

z jednej strony dobrze, że są selekcje a drugiej źle. Nie powinno się udawać kogoś kim się nie jest i na siłę się wystroić.. a z drugiej strony gdyby nie było selekcji to nie wyobrażam sobie, że mnie podrywają w klubie panowie w odświętnych ortalionach wyprasowanych przez mamusię w kancik :D także autorko, radzę abyś nie zdejmowała conversów ;) poszukaj klubu do którego Cię wpuszczą bez "przebierania" :)

Nie byłam nigdy w klubie z taką selekcją O.o. Zazwyczaj widuję ludzi w różnych ciuchach i stylach, od mini obcisłych kiecej i wysokich ocasów po jeansy i baleriny...

A jeżeli wiesz, że klub jest z selekcją no to poczytaj w internecie jakie są wymagania no i się dostosuj, jeśli chcesz tam iść.

Cytat
kasienka52005
Cytat
ania3192
selekcje selekcjami, prawda jest taka, że w większości klubów nie ma selekcji.

z jednej strony dobrze, że są selekcje a drugiej źle. Nie powinno się udawać kogoś kim się nie jest i na siłę się wystroić.. a z drugiej strony gdyby nie było selekcji to nie wyobrażam sobie, że mnie podrywają w klubie panowie w odświętnych ortalionach wyprasowanych przez mamusię w kancik :D także autorko, radzę abyś nie zdejmowała conversów ;) poszukaj klubu do którego Cię wpuszczą bez "przebierania" :)
raz się tylko spotałam z czymś takim, że kumpla nie wpuścili bo był w bluzie dresowej, ale tak akurat "selekcja" dotyczyła tylko facetów...
ja tam zawsze chodzę w jeansach,jakiejś koszulce, i na to marynarka.
buty raz wysokie, a czasem po prostu w balerinach, ludzie są bardzo różni, ale jeśli ktoś miałby mnie nie wpuścić do klubu tylko dlatego, że nie mam sukienki do pól tyłka, to ja w sumie wolałabym się w tym klubie nie znaleźć;)

Do klubu to si ę zakłada szpilki i sukienkę - przynajmniej ja tak chodzę i tak się najlepiej czuje w klubie, pomimo tego, że na co dzień nie jestem jakąś wielką strojnisią ;)

ja zakładałam kiecke(obcisłą, gdyż innych nie nosze) i trampki,na to skórzana kurtka - wygodnie i niekoniecznie zalatywało codziennym strojem. w szpilkach czułam się jak cizia, poza tym jak obserwowałam jak patrzą się faceci na dziewczyny, które mają sukienke+szpile...nie.
tak jak mówią - zależy od klubu, bo są takie, które poziom mają wysoki i bez szpilek cię nie wpuszczą, aczkolwiek w moim mniemaniu są stworzone w jednym celu + starsi panowie z sygnetami to potwierdzali ;]
ja bym olała temat i szła tak jak ci wygodnie(tzn bez skrajności typu dres, ale to raczej logiczne), chyba, że masz jakieś parcie na świecenie tyłkiem albo desperackie wyrywanie facetów czy darmowe drinki przy barze

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

zakładałaś małą- czarną na wesele a nie wiesz jak ubrać się do klubu :)

jest selekcja jako taka bo w dresach nie wpuszczają. To zalezy od klubu, wystarczy być ubranym ładnie i schludnie i hmmm nie nago. Ja róznie chodziłam od szortów i koszulki po sukienkę i szpilki i nigdy nie miałam problemu.
Ale słyszałam wielokrotnie o tym, że normalnie ubranej dziewczny nie chcieli wpuścić, bo nie byłą zbyt wyszykowana O.o Nie odczułam nigdy tego na sobie, bo akurat w tych klubach miałam znajomą, wiec nie miałabym problemu z wejsciem, ale omijał szerokim łukiem kluby z wyszukaną selekcją, bo to nie jest fajne.

Zwasze sprawdza sie jeansowe rurki .. sexy top z dekoltem (bokserka) marynarka i czarne szpilki .
Bedziesz wygladała klasycznie i sexy :)
A jak zgasną światła zdejmiesz marynarkę ;)
Rozpuszczone włsoy .. czaerwona szminka.. i miłej zabawy :)

wybierz poprostu klub w którym nie wymagają szpilek, kiecek a od facetów krawata. są różne kluby, napewno znajdziesz coś dla siebie i dopasujesz jakiś strój ;) czasem dobrze że taka selekcja jest, u mnie w mieście np nie wpuszczają facetów w dresowych bluzach z bardzo prostego powodu - jeśli coś "przeskrobią", a będą mieć bluze z kapturem i kaptur na głowie nikt nie rozpozna ich na monitoringu, więc to akurat wg mnie jest ok ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor sukienki a kolor garnituru- prosze doradźcie