Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

Zapalenie pęcherza

56 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:09:50

Hej :) może być taka sukienka na wesele? Jakie dodatki by pasowały do niej? Mam szpilki beżowe,czarne i miętowe do wyboru,resztę dodatków zakupię jutro :P



sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:16:38

Średnio pasuje, jest bardzo jasna, a do tego jakby była długa mogła by być suknią ślubną.
Moim zdaniem zdecydowanie nie.

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:18:38

tak tylko wyszła na zdjęciu,w rzeczywistości nie jest tak jasna.

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:29:33

mysle ze beda pasowac czarne szpileczki i jakas bransoletka bo naszyjnik jesy juz nie potrzebny

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:31:28

Hmm.. Sukienka pasuje na wesele jak najbardziej :) Szpilki raczej wybrałabym na Twoim miejscu czarne,żeby podkreślić całą kreację ciemniejszym, stonowanym kolorem. Ale wtedy biżuteria bardzo delikatna!

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:32:35

jasne, że pasuje.
czarne szpilki, bransoletka i wystarczy

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:35:33

Cytat
xfunkygirlx
tak tylko wyszła na zdjęciu,w rzeczywistości nie jest tak jasna.

Taaa a w rzeczywistości jest czerwona;)
Co do zdjęcia: skoro na Twoim zdjęciu wyszła biała, to na zdjęciach z wesela też wyjdzie biała.
Dla mnie zdecydowanie odpada, ale widzę, że amatorek bieli i około bieli jest coraz więcej. Widać nikt już nie wie co to savoir vivre... :(

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:38:45

no cóż, mam taki aparat kiepski w telefonie,a jestem pewna,że fotograf ma taki sprzęt,który odzwierciedla kolory takimi jakie są w realu :) savoir vivre nie trzeba mnie uczyć. Nie bądź złośliwa, jeżeli masz gorszy dzień to polecam pod kocyk i dobry film.

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:43:25

Ja tu widzę sukienkę w kolorze pudrowego różu. Nie wiem, ale ja bym założyła szpilki w kolorze nude. Jeśli jesteś opalona to wcale by tak abrdzo mdło nie było. Z biżuterii to jakieś małe kolczyki wkręty i bransoletka. Bez naszyjnika. DO tego jakaś kopertówka i bedzie ok. A co do kolorów sukienek na weselu to sama idę w dwukolorowej (góra złota, dół kremowy) i Pannie Młodej to nie przeszkadza jak się pytałam.

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:44:23

czarne szpilki ,kopertówka i hej na wesele

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:48:22

Nie widzę tu białej sukienki. Ta jjest w kolorze pudrowego różu jak sądzę :-)

Jest bardzo ładna i się świetnie nadaje :-)

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 20:51:12

Cytat
xfunkygirlx
no cóż, mam taki aparat kiepski w telefonie,a jestem pewna,że fotograf ma taki sprzęt,który odzwierciedla kolory takimi jakie są w realu :) savoir vivre nie trzeba mnie uczyć. Nie bądź złośliwa, jeżeli masz gorszy dzień to polecam pod kocyk i dobry film.

Kolor na zdjęciu zależy nie tylko od aparatu, ale od wielu innych czynników jak np. oświetlenia, to raz. Dwa, że ta sukienka nie stanie się, choćbyś nie wiem co mówiła, inną niż prawie biała/ecru.

A co do savouir vivre, prosze choćby tutaj linka:
http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/stroj-na-wesele
"Panie natomiast powinny unikać sukni w kolorze białym i ecru. To barwy zarezerwowane są wyłącznie dla Panny Młodej."
I nie, nie mam gorszego dnia i nie jestem złośliwa. Stwierdzam fakt, że w dzisiejszych czasach niemal każda udaje dobrze wychowaną, a popełnia podstawowe błędy, choćby w stroju. Niedługo na pogrzeby zaczniecie chodzić w różu, byle tylko się pokazać:/

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 21:01:03

Rozumiem,ale przyjaciółka która bierze ślub sama mi pomagała wybierać, więc chyba nie będzie to problemem, poza tym to jest pudrowy róż a nie ecru :) raczej panna młoda w pudrowym różu do ślubu nie idzie.Też jestem przeciwna jak dziewczyna idzie w bieli na czyjś ślub,jest po prostu jasna, ale tej sukience daleko do bieli, więc nie widzę problemu :)

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 21:03:35

Myślę, że będzie pasować jak najbardziej, a co do dodatków, sama sukienka już ma zdobienia, więc wydaje mi się, że najlepsze by były jakieś delikatne np sama bransoletka i torebka

sukienka na wesele+dodatki

28 sie 2014 - 21:13:48

Cytat
xfunkygirlx
Rozumiem,ale przyjaciółka która bierze ślub sama mi pomagała wybierać, więc chyba nie będzie to problemem, poza tym to jest pudrowy róż a nie ecru :) raczej panna młoda w pudrowym różu do ślubu nie idzie.Też jestem przeciwna jak dziewczyna idzie w bieli na czyjś ślub,jest po prostu jasna, ale tej sukience daleko do bieli, więc nie widzę problemu :)

Jeśli panna młoda wybierała Ci sukienkę to zmienia postać rzeczy.
W innym przypadku taka sukienka to mógłby być duży niewypał.
A co do koloru sukien ślubnych: na dzień dzisiejszy wybór jest w wielu kolorach "około bieli" i wiele panien młodych wybiera inny kolor niż biel, ryzykowne jest więc ubieranie czegoś tak jasnego, na dodatek z górą przypominającą suknię ślubną.
A czy tej sukience daleko do bieli: sądząc ze zdjęcia powiedziałabym odwrotnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suknia slubna !!!