Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 21:42:00

Dziewczyny doradźcie mi. Za kilka dni mam 1,5 roku i mój chłopak dziś mi się sam wygadał, że planuje coś mi kupić z tej okazji i będzie to bransoletka lilou. Bardzo się ucieszyłam , że na coś takiego fajnego wpadł , też mu kupuje prezent ale.... Mam już jedno lilou bardzo je lubię jednak myślę, że to bardzo droga rzecz jak za zwykły sznureczek. Za to z drugiej strony to taka rzecz na pamiątkę na długi czas, a nie plastikowa bransoletka z h&m. Do tego dochodzi dedykacja, własny znaczek... Jednak ja jestem typem oszczędnej i nie wiem czy powiedzieć chłopakowi , żeby przeznaczył te pieniądze na co innego. jednak ja widzę jak on się stara.. Doaradźcie co robić. Fotka lilou to przykład, znaczek, napis będzie inny:)



bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 21:46:29

chcesz mu dyktować na co ma wydać swoją kasę?!:o, daj mu zrobić tobie prezent taki jaki chce, ja was czasami nie ogarniam jak chłop zapomni to zły jak chce kupić coś też nie dobrze. ehh baby

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 21:48:40

Cytat
Carrie_Bradshaw
chcesz mu dyktować na co ma wydać swoją kasę?!:o, daj mu zrobić tobie prezent taki jaki chce, ja was czasami nie ogarniam jak chłop zapomni to zły jak chce kupić coś też nie dobrze. ehh baby
przestan :) po prostu wiem, że nie ma dużo kasy bo jeszcze chodzi do technikum i te 150 zł może inaczej spozytkkowac typu wydac na mnie 30 zł a resztę mieć na swoje ubrania itd:) taka już jestem :)

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 21:49:43

Nie wybrzydzaj :)

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 21:51:24

Prezenty na 1,5 roku związku?;o Dla mnie to dziwne.

Cytat
juliar123
po prostu wiem, że nie ma dużo kasy bo jeszcze chodzi do technikum i te 150 zł może inaczej spozytkkowac typu wydac na mnie 30 zł a resztę mieć na swoje ubrania itd:) taka już jestem :)
Tym bardziej nie wiedzę sensu kupowania sobie prezentów na taką okazję. To zobowiązujące. Lepiej, jak zabierze Cię od czasu do czasu na lody niż co pół roku wydaje 150 zł, jak nie ma dużo kasy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-12 21:54 przez Monis19937.

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 21:52:37

Cytat
Monis19937
Prezenty na 1,5 roku związku?;o Dla mnie to dziwne.
kupujemy sobie prezenty bez okazji to i można na 1,5 roku? po co się czepiasz o szczegóły ?:)

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 21:57:02

Cytat
juliar123
kupujemy sobie prezenty bez okazji to i można na 1,5 roku? po co się czepiasz o szczegóły ?:)
"Czepiam się", bo to zobowiązujące - Ty też powinnaś wtedy mu coś kupić, a wymyślanie prezentów na siłę nie jest fajne.

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 21:57:13

Już trochę ze sobą jesteście, chyba nie boisz się rozmawiać z nim o pieniądzach? Powiedz, że doceniasz gest i to byłby świetny prezent, ale wolałabyś żeby kupił Ci coś tańszego, bo masz wyrzuty sumienia, że ten prezent zbyt mocno obciąży jego budżet. Albo ugryź się w język i ciesz się z fajnego chłopa, może odkładał? 150zł to nie majątek ;)

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 21:59:49

Cytat
Monis19937
Cytat
juliar123
kupujemy sobie prezenty bez okazji to i można na 1,5 roku? po co się czepiasz o szczegóły ?:)
"Czepiam się", bo to zobowiązujące - Ty też powinnaś wtedy mu coś kupić, a wymyślanie prezentów na siłę nie jest fajne.
naucz się czytac:) ja juz mu kupiłam!!!:)

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 22:02:52

hmm..na miejscu twojego chlopaka raczej nie wydalabym kasy na taka pierdole..
skoro chce ci cos kupic niech sam zadecyduje co to bedzie :) plus dla niego ze trafil w twoje gusta:)

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 22:04:23

ole dzieki za odpowiedz :) wiekszosc dziewczyn sie czepia a nie odpowiada... moje pytanie brzmi czy warto inwestowac w cos takieko za ponad 100 zł :) tylko tyle chce wiedziec

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 22:13:47

Cytat
juliar123
ole dzieki za odpowiedz :) wiekszosc dziewczyn sie czepia a nie odpowiada... moje pytanie brzmi czy warto inwestowac w cos takieko za ponad 100 zł :) tylko tyle chce wiedziec
Nie, zapytałaś co robić, czy powiedzieć mu żeby zainwestował w coś innego. Konkretniej formułuj pytania jeśli oczekujesz konkretniejszych odpowiedzi.

Moim zdaniem nie warto, ale to zależy od osobistych upodobań, dla jednego warto zainwestować w zegarek 3000zł, dla mnie nie warto. Dla mnie warto zainwestować 250zł w wyjątkowe wydanie książki, dla innego nie warto. Różne ludzie mają priorytety.

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 22:14:17

Jak dla mnie świetna jest ta bransoletka ;)

bransoletka lilou!

12 cze 2014 - 22:34:41

Cytat
juliar123
moje pytanie brzmi czy warto inwestowac w cos takieko za ponad 100 zł :) tylko tyle chce wiedziec

Nie warto. Tak naprawdę sznureczek i przywieszka są warte grosze. Wiem bo gdy moja mama miała sklep jeździłam z nią do hurtowni i widziałam ile to kosztuje.

Powiedz mu prosto z mostu, że doceniasz gest i super, że trafia w Twoje gusta ale wolałabyś żeby kupił Ci coś tańszego bo nie o wartość tu chodzi a o sam gest :)

bransoletka lilou!

17 paź 2014 - 21:12:36

Tutaj dziewczyny wypowiadaja się LINK. fajna sprawa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-24 12:25 przez Magda_8989.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Strój Kąpielowy