Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

INTIMISSIMI biustonosz opinie

02 maj 2014 - 00:28:04

a znasz swój prawdziwy rozmiar, nie mówię tu o tylko o standardowym 75B?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-02 00:31 przez Carrie_Bradshaw.

INTIMISSIMI biustonosz opinie

02 maj 2014 - 00:32:50

Może i dobre bo wygodne xd z push-up bo przymierzałam gdy chciałam dobrać bieliznę pod sukienkę ale w których ja sie czułam jak paczka chipsów gdzie po opakowaniu można się spodziewać więcej a otwierasz a tu niespodzianka xd ..dobra ..powiem tak że jest to bardzo droga firma a na realia polskie za 300 zł około za komplet nie wydałabym nawet jakbym zarabiała góry złote ..no może wtedy ;) zwyczajnie mi żal pieniędzy ..wcześniej miałam prawdziwe okazje na jakieś ważne wydarzenia założyć jakieś drogie ubrania ale teraz ;p przekonuje sie wciąż i wciąż że można ubrać się super superowo ;p za nie tak wysoką cenę ;p mam taki sklep xd i wszystkie rzeczy są unukatowe ;p zależy mi żeby się wyróżniać nie mając pełnych szaf ciuchów ;p bardzo dobre to jest dla dziewczyn typu nie stabilne życie ..w trakcie składania go z kawałków dla dziewczyn typu podróżnika ;p

INTIMISSIMI biustonosz opinie

02 maj 2014 - 17:31:57

szukałam ostatnio stanika i weszłam własnie do intimissimi i jeden rzucił mi się w oczy, kosztował 150zł (ale myslę że większość tyle tam kosztuje ), podeszła babeczka pyta sie jakiego szukam rozmiaru a ja że 60F to skrzywiła się i powiedziała że u nich obwody zaczynają się od 75. Dla mnie to jest śmieszne, obwód 75 to ja moge na rynku kupić za 10zł a nie za 150 czy więcej... jest wiele innych sklepów z bielizną z niższymi cenami i z dobrze dopasowanymi stanikami. Tak naprawdę mało która dziewczyna ma obwód 75.Wtedy trzeba mieć pod biustem ponad 80cm....

niezweryfikowana
Posty: 559
Ostrzeżenia: 1/5

INTIMISSIMI biustonosz opinie

03 maj 2014 - 20:52:35

bardzo ładny ten biustonosz, a ja z ich firmy jestem bardzo zadowolona także polecam :)

INTIMISSIMI biustonosz opinie

03 maj 2014 - 20:58:14

jeśli jesteś z Warszawy radzę wybrać się do FACTORY na Ursusie , jest tam outlet Calzedonii i Intimissimi i mnóstwo fajnych rzeczy, staniki po 20 zł, majtki po 10 zł,naprawdę super rzeczy można znaleźć, a już o strojach kapielowych , których są 3 ściany nie wspomnę! :)

INTIMISSIMI biustonosz opinie

03 maj 2014 - 21:00:34

Dla mnie są za małe. A cenowo to trochę drogo wychodzą. Ja kupuję w Esotiq, tam mniejsze rozmiary są tanie.

Przypomniałaś mi, że muszę w końcu wystawić, bo mam co najmniej 5 staników do wystawienia :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 21:10 przez young_girl.

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

INTIMISSIMI biustonosz opinie

27 gru 2017 - 10:42:15

Jakie rozmiary wystawiacie? Intimissimi znalazłam ponieważ miałam bóle piersi. Wcześniej często miałam niedopasowane biustonosze, nie zwracałam uwagi co noszę i troszkę gorzej się prze to czułam. Trochę mi zajęło zanim dotarłam do sklepu, ale jedno co wam powiem to, to- żeby taki dobry kupować z konsultantką.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

platformy nowe