Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:11:01

Hej, dziewczyny,
temat trochę się powtórzy, ale tym razem nie będzie zdjęcia :/
Często oglądam wasze świetne stylizację i dlatego wątek zakładam tu, bo wierzę, że mi pomożecie.
Muszę znaleźć coś do ubrania się na komunię - a nie jest to dla mnie łatwe, bo najwygodniejszym ciuszkiem dla mnie są dżinsy i trampki (szczególnie po ciąży wolę się ze swoimi 67kg i r. 40 schować w coś wygodnego). W szafie mam sukienkę ze ślubu cywilnego, a w głowie pustkę i na tym koniec...
POMOCY!!!! :(

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:25:47

a może coś takiego: połączenie legginsów/czarnych spodni/tregginsów z elegancką bluzką/koszulą? czyja to komunia? jako wzór dodam kilka stylizacji, myślę, że jeżeli nawet nie posiadasz nic podobnego w swojej szafie, to z łatwością kupisz coś podobnego za grosze. I będziesz się czuła dobrze :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-12 18:41 przez lubiemandarynki.

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:27:52

Tunika i legginsy na komunię? Chyba mamy inne pojęcie "elegancji".



Autorko - jakie masz fundusze przeznaczone na ubiór?

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:36:36

Nie, lepiej na siłę katować się w sukience, chociaż czujesz się w niej koszmarnie.
Ja uważam (szczególnie teraz, kiedy sama jestem w 8 miesiącu ciąży), że ładne, czarne spodnie spodnie na przykład ze skórzanymi wstawkami i elegancka bluzeczka spełnia swoje zadanie.

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:36:44

Hej
Teraz modne sa bardzo rozkloszowane spódniczki/ sukienki, nie napisałaś ile masz wzrostu więc ciezko coś dobrać. Albo w tym myśle ze było by łądnie każdej .


Ale jeżeli nie chcesz odkrywać nóg moze zwiewna mgiełka ,eleganckie czarne spodnie i kolorowa marynarka??


albo prosto eleganckie rurki i biała bluzwczka , koniecznie szpilki i kopertówka.

mam nadziej ,ze chodź trochę pomogłam

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:41:58

izabelkapink- właśnie nie każdej kobiecie pasuje rozkloszowana spódnica. Wydaje mi się, że czarne klasyczne spodnie, elegancka bluzka i szpilki to dobre rozwiązanie :)

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:44:04

oo, koleżanka izabelkapink również dodała ładną stylizację, tą z czerwoną marynarką :)

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:49:47

r. 40
wzrost 165
figura "pociążowa" (noszę gorset na co dzień - wskazania zdrowotne)
tzw. sylwetka K

fundusze dowolne (byleby nie zbankrutować ;) )

... i chyba będę musiała zainwestować w sukienkę, bo komunia mojej chrześnicy, a i na inne jakieś przypadkowe okazje warto mieć sukienkę/spódnicę w szafie

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:49:52

a może sukienka? jest rozm 38 ale dość duża :) a jeżeli nie sukienka to jakieś spodnie z koszulą i do tego marynarka. Najprostsze rozwiązania są najlepsze :)

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:50:25

Oj babulinko, ja noszę rozmiar 44 i nie planuję się chować. Też w tym roku mam komunię i mam 2 wersje ubrania:

1. eleganckie czarne spodnie w kant nad kostkę + szpilki, do tego zależnie od pogody albo ładna koszula, taka np. luźniejsza na brzuchu, albo jakaś bluzeczka i żakiet; zestaw wbrew pozorom bardzo wygodny; spodnie mam z F&F z zeszłego roku, ale teraz też są po około 80 zł


2. w jednym sklepie bardzo wpadła mi w oko sukienka w takim stylu

[embed_image ade4e6aa57b6f53ddec6a883de6afe10]



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-12 18:53 przez Tubbi.

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:57:50

Ja zakładam na komunie rozkloszowaną spódniczke łososiowa i koszule mgiłeke z motywem kwiatowym:) i nie przesadzaj nie jest zle z tą wagą.

Re: komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 23:07:49

tu
dziewczyny doradźcie - jakie dodatki do tej sukienki?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-27 11:26 przez babulinka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka jeansowa