Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

17 minut temu

elektryka sklep

23 minut temu

wakacje last minute

38 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:11:01

Hej, dziewczyny,
temat trochę się powtórzy, ale tym razem nie będzie zdjęcia :/
Często oglądam wasze świetne stylizację i dlatego wątek zakładam tu, bo wierzę, że mi pomożecie.
Muszę znaleźć coś do ubrania się na komunię - a nie jest to dla mnie łatwe, bo najwygodniejszym ciuszkiem dla mnie są dżinsy i trampki (szczególnie po ciąży wolę się ze swoimi 67kg i r. 40 schować w coś wygodnego). W szafie mam sukienkę ze ślubu cywilnego, a w głowie pustkę i na tym koniec...
POMOCY!!!! :(

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:25:47

a może coś takiego: połączenie legginsów/czarnych spodni/tregginsów z elegancką bluzką/koszulą? czyja to komunia? jako wzór dodam kilka stylizacji, myślę, że jeżeli nawet nie posiadasz nic podobnego w swojej szafie, to z łatwością kupisz coś podobnego za grosze. I będziesz się czuła dobrze :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-12 18:41 przez lubiemandarynki.

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:27:52

Tunika i legginsy na komunię? Chyba mamy inne pojęcie "elegancji".



Autorko - jakie masz fundusze przeznaczone na ubiór?

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:36:36

Nie, lepiej na siłę katować się w sukience, chociaż czujesz się w niej koszmarnie.
Ja uważam (szczególnie teraz, kiedy sama jestem w 8 miesiącu ciąży), że ładne, czarne spodnie spodnie na przykład ze skórzanymi wstawkami i elegancka bluzeczka spełnia swoje zadanie.

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:36:44

Hej
Teraz modne sa bardzo rozkloszowane spódniczki/ sukienki, nie napisałaś ile masz wzrostu więc ciezko coś dobrać. Albo w tym myśle ze było by łądnie każdej .


Ale jeżeli nie chcesz odkrywać nóg moze zwiewna mgiełka ,eleganckie czarne spodnie i kolorowa marynarka??


albo prosto eleganckie rurki i biała bluzwczka , koniecznie szpilki i kopertówka.

mam nadziej ,ze chodź trochę pomogłam

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:41:58

izabelkapink- właśnie nie każdej kobiecie pasuje rozkloszowana spódnica. Wydaje mi się, że czarne klasyczne spodnie, elegancka bluzka i szpilki to dobre rozwiązanie :)

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:44:04

oo, koleżanka izabelkapink również dodała ładną stylizację, tą z czerwoną marynarką :)

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:49:47

r. 40
wzrost 165
figura "pociążowa" (noszę gorset na co dzień - wskazania zdrowotne)
tzw. sylwetka K

fundusze dowolne (byleby nie zbankrutować ;) )

... i chyba będę musiała zainwestować w sukienkę, bo komunia mojej chrześnicy, a i na inne jakieś przypadkowe okazje warto mieć sukienkę/spódnicę w szafie

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:49:52

a może sukienka? jest rozm 38 ale dość duża :) a jeżeli nie sukienka to jakieś spodnie z koszulą i do tego marynarka. Najprostsze rozwiązania są najlepsze :)

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:50:25

Oj babulinko, ja noszę rozmiar 44 i nie planuję się chować. Też w tym roku mam komunię i mam 2 wersje ubrania:

1. eleganckie czarne spodnie w kant nad kostkę + szpilki, do tego zależnie od pogody albo ładna koszula, taka np. luźniejsza na brzuchu, albo jakaś bluzeczka i żakiet; zestaw wbrew pozorom bardzo wygodny; spodnie mam z F&F z zeszłego roku, ale teraz też są po około 80 zł


2. w jednym sklepie bardzo wpadła mi w oko sukienka w takim stylu

[embed_image ade4e6aa57b6f53ddec6a883de6afe10]



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-12 18:53 przez Tubbi.

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 18:57:50

Ja zakładam na komunie rozkloszowaną spódniczke łososiowa i koszule mgiłeke z motywem kwiatowym:) i nie przesadzaj nie jest zle z tą wagą.

Re: komunia...prośba o pomoc

12 kwi 2014 - 23:07:49

tu
dziewczyny doradźcie - jakie dodatki do tej sukienki?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-27 11:26 przez babulinka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka jeansowa