Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:26:44

Co sądzicie? ładna sukienka?
2 maja idę na bierzmowanie i kupiłam sobie tą sukienke.
nie wiem jeszcze jakie buty ubrać bo te balerinki nie za bardzo pasują ;/ jak myślicie?



stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:30:58

wydaje mi się, że ta sukienka jest zdecydowanie za krótka, jak na taką okoliczność...
za moich czasów do bierzmowania szło się w czarnej spódnicy/czarnych spodniach i białej bluzce, ale to ponad 10 lat temu było...

niezweryfikowana
Posty: 630
Ostrzeżenia: 1/5

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:34:06

Ojej... To jest za krótkie! To sobie możesz w domu założyć jak będziesz gości miała ale nie do Kościoła...

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:34:10

Również uważam, że będziesz "świecić tyłkiem" w kościele. Gdyby była dłuższa, to mogłaby być, chociaż gdy ja miałam bierzmowanie (ponad 20lat temu) to obowiązywał strój: biała bluzka i ciemny dół.

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:35:12

Cytat
amms
...
za moich czasów do bierzmowania szło się w czarnej spódnicy/czarnych spodniach i białej bluzce, ale to ponad 10 lat temu było...
za moich czasów też ;) i nadal bym optowała za takim strojem

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:36:26

za moich czasów też się chodziło w białej, eleganckiej bluzce i spódnicy w kolano ( nie krótszej) lub w spodniach.

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:37:06

Za krótka zdecydowanie. Ubierz coś bardziej eleganckiego pasującego do okoliczności a nie taką sukieneczkę

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:37:14

Cytat
Yucca
Cytat
amms
...
za moich czasów do bierzmowania szło się w czarnej spódnicy/czarnych spodniach i białej bluzce, ale to ponad 10 lat temu było...
za moich czasów też ;) i nadal bym optowała za takim strojem

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:38:14

Cytat
amms
wydaje mi się, że ta sukienka jest zdecydowanie za krótka, jak na taką okoliczność...
za moich czasów do bierzmowania szło się w czarnej spódnicy/czarnych spodniach i białej bluzce, ale to ponad 10 lat temu było...

zgadzam się

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:39:28

sukienka ładna i balerinki tez :) ale jestem zdnaia ze na takie uroczystosci powinno sie ubrac , stój galowy , czyli czarna spoódnica lub jakas ciemna oczywiscie w stosownej długosci nie jakas mini i biała elegancka bluzka , marynarka ; moze jestem staroswiecka ale taki strój wydaje mi sie ponadczasowy i klasyczny , ewentualnie czarna sukienka w odpowiedniej długosci i żakiet w stonowanym kolorze ;
po bierzmowaniu mozesz sie przebrac w domu w ta co pokazałas :)

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:39:57

Cytat
Yucca
Cytat
amms
...
za moich czasów do bierzmowania szło się w czarnej spódnicy/czarnych spodniach i białej bluzce, ale to ponad 10 lat temu było...
za moich czasów też ;) i nadal bym optowała za takim strojem

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:44:06

Ładna, ale naprawdę za krótka. Tak jak poprzedniczki u mnie obowiązywał strój galowy (biała bluzka i spódnica minimum do kolan), ale teraz wymyślają te rewie mody nawet już w kościele

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:49:45

na bierzmowanie trzeba się stylizować? litości

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:50:06

popieram madzialukasik

stylizacja na bierzmowanie

11 kwi 2014 - 21:52:39

Cytat
Betina73
na bierzmowanie trzeba się stylizować? litości

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Beżowo śmietankowa sukienka