Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:19:04

W zeszłym sezonie wiosenno letnim dużo chodziłam w długiej sukience do ziemi. Zadziająco była przewiewna i naprawde czułam się fajnie.
Myślicie że moda ta powróci w sezonie 2014, chetnie bym kupiła jeszcze jedną lub dwie takie sukienki.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:21:33

dla mnie to jest taka moda co w każdym sezonie letnim wraca

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:23:27

oo tak ja już kilka sezonów chodzę w długich do ziemi :) mam ich kilka :) w tym sezonie też zamierzam, czy to się komuś podoba czy nie :p

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:32:05

Cytat
Sobota_24
oo tak ja już kilka sezonów chodzę w długich do ziemi :) mam ich kilka :) w tym sezonie też zamierzam, czy to się komuś podoba czy nie :p
Ja również. Wiadomo, że na lato wejdzie do sklepów jakiś kolejny hit sezonu, bo projektanci, sieciówki itd muszą na czymś zarabiać, ale nie przesadzajmy... Coś mi się podoba, dobrze w tym wyglądam to to noszę.

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:37:20

a to musi byc moda, zebys cos kupila?
jak mi sie cos podoba to kupuję i tyle...

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:41:45

Maxi będą modne w tym roku wiec spokojnie mozna nosić pomijajac to powinno sie nosic co sie lubi ;)

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:43:53

Nie wiem cz powróci, pewnie tak, ale ja i tak bede w niej chodzić, mam 2 spódnice i 2 sukienki, nie ma mowy zebym z nich zrezygnowała.
Zeszta dzisiaj przeglądałam jakieś czasopismo i był ich pełno:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-11 13:44 przez truskawka_ang.

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:46:55

ja bym chętnie w tym roku ubrała sukienkę maxi, tylko ciężko mi znaleźć coś ładnego na dodatek żeby była stanowczo dłuuuga, ze względu na mój wzrost chyba nie znajdę nigdzie :(

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:47:07

Zeszłego lata kupiłam bordowy i ciemnozielony materiał. Zapłaciłam około 15zł łącznie, ciocia uszyła mi piękne spódnice maxi. Identyczne widywałam i nadal widuję w cenach od 70zł wzwyż.
Takie spódnice i sukienki nigdy z mody nie wyjdą, są uniwersalne i zawsze na czasie :)

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:55:42

Cytat
unrealfreak
ja bym chętnie w tym roku ubrała sukienkę maxi, tylko ciężko mi znaleźć coś ładnego na dodatek żeby była stanowczo dłuuuga, ze względu na mój wzrost chyba nie znajdę nigdzie :(
Ja skracałam swoją:) Bo też wzrostem nie grzeszę :D
A maxi kocham, nosiłam i nosić zamierzam :)

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:20:30

Mam w nosie modę ;) Sama mam długą letnią sukienkę w której chodziłam w zeszłe lato i mam zamiar chodzic w tym roku . Jak się komuś to nie widzi niech się nie patrzy :P

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:26:01

JA SZUKAM MAXI NA WESELE!! PILNIE KUPIE 36

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:30:40

Cytat
martusiaaa3_95
Cytat
unrealfreak
ja bym chętnie w tym roku ubrała sukienkę maxi, tylko ciężko mi znaleźć coś ładnego na dodatek żeby była stanowczo dłuuuga, ze względu na mój wzrost chyba nie znajdę nigdzie :(
Ja skracałam swoją:) Bo też wzrostem nie grzeszę :D
A maxi kocham, nosiłam i nosić zamierzam :)

oo :) to teraz tylko pytanie ile masz wzrostu i gdzie kupiłaś długie cudo? :)

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:47:21

Ja uwielbiam maxi i mam mnóstwo długich sukienek i spódnic i w ogóle mnie nie interesuje, czy będą modne. Kupuję i noszę je, bo lubię :) A nawet cieszyłabym się, gdyby nie były modne, bo chociaż wyróżniałabym się z tłumu :D

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:54:36

A ja dzisiaj kupiłam idealną sukienkę maxi za 6 zł na szmatach, jeee :)
Szukałam takiej ze 2 lata, może wrzucę potem foto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krótko, zwięźle i na temat... które?