Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

36 minut temu

Biznes

39 minut temu

tabernakula sklep

59 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:19:04

W zeszłym sezonie wiosenno letnim dużo chodziłam w długiej sukience do ziemi. Zadziająco była przewiewna i naprawde czułam się fajnie.
Myślicie że moda ta powróci w sezonie 2014, chetnie bym kupiła jeszcze jedną lub dwie takie sukienki.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:21:33

dla mnie to jest taka moda co w każdym sezonie letnim wraca

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:23:27

oo tak ja już kilka sezonów chodzę w długich do ziemi :) mam ich kilka :) w tym sezonie też zamierzam, czy to się komuś podoba czy nie :p

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:32:05

Cytat
Sobota_24
oo tak ja już kilka sezonów chodzę w długich do ziemi :) mam ich kilka :) w tym sezonie też zamierzam, czy to się komuś podoba czy nie :p
Ja również. Wiadomo, że na lato wejdzie do sklepów jakiś kolejny hit sezonu, bo projektanci, sieciówki itd muszą na czymś zarabiać, ale nie przesadzajmy... Coś mi się podoba, dobrze w tym wyglądam to to noszę.

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 11:37:20

a to musi byc moda, zebys cos kupila?
jak mi sie cos podoba to kupuję i tyle...

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:41:45

Maxi będą modne w tym roku wiec spokojnie mozna nosić pomijajac to powinno sie nosic co sie lubi ;)

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:43:53

Nie wiem cz powróci, pewnie tak, ale ja i tak bede w niej chodzić, mam 2 spódnice i 2 sukienki, nie ma mowy zebym z nich zrezygnowała.
Zeszta dzisiaj przeglądałam jakieś czasopismo i był ich pełno:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-11 13:44 przez truskawka_ang.

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:46:55

ja bym chętnie w tym roku ubrała sukienkę maxi, tylko ciężko mi znaleźć coś ładnego na dodatek żeby była stanowczo dłuuuga, ze względu na mój wzrost chyba nie znajdę nigdzie :(

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:47:07

Zeszłego lata kupiłam bordowy i ciemnozielony materiał. Zapłaciłam około 15zł łącznie, ciocia uszyła mi piękne spódnice maxi. Identyczne widywałam i nadal widuję w cenach od 70zł wzwyż.
Takie spódnice i sukienki nigdy z mody nie wyjdą, są uniwersalne i zawsze na czasie :)

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 13:55:42

Cytat
unrealfreak
ja bym chętnie w tym roku ubrała sukienkę maxi, tylko ciężko mi znaleźć coś ładnego na dodatek żeby była stanowczo dłuuuga, ze względu na mój wzrost chyba nie znajdę nigdzie :(
Ja skracałam swoją:) Bo też wzrostem nie grzeszę :D
A maxi kocham, nosiłam i nosić zamierzam :)

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:20:30

Mam w nosie modę ;) Sama mam długą letnią sukienkę w której chodziłam w zeszłe lato i mam zamiar chodzic w tym roku . Jak się komuś to nie widzi niech się nie patrzy :P

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:26:01

JA SZUKAM MAXI NA WESELE!! PILNIE KUPIE 36

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:30:40

Cytat
martusiaaa3_95
Cytat
unrealfreak
ja bym chętnie w tym roku ubrała sukienkę maxi, tylko ciężko mi znaleźć coś ładnego na dodatek żeby była stanowczo dłuuuga, ze względu na mój wzrost chyba nie znajdę nigdzie :(
Ja skracałam swoją:) Bo też wzrostem nie grzeszę :D
A maxi kocham, nosiłam i nosić zamierzam :)

oo :) to teraz tylko pytanie ile masz wzrostu i gdzie kupiłaś długie cudo? :)

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:47:21

Ja uwielbiam maxi i mam mnóstwo długich sukienek i spódnic i w ogóle mnie nie interesuje, czy będą modne. Kupuję i noszę je, bo lubię :) A nawet cieszyłabym się, gdyby nie były modne, bo chociaż wyróżniałabym się z tłumu :D

Sukienka maxxi do ziemi

11 kwi 2014 - 19:54:36

A ja dzisiaj kupiłam idealną sukienkę maxi za 6 zł na szmatach, jeee :)
Szukałam takiej ze 2 lata, może wrzucę potem foto.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krótko, zwięźle i na temat... które?