Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:07:44

witam kobietki .
chciałam się pochwalić swoim zakupem , w związku z planowaną rolą - świadkowej . wchodząc do sklepu , urzekła mnie ta oto sukienka . w rzeczywistości jest bardziej kremowa (uroki padającego światła) . doszłam do wniosku , że robiąc sobie kilka seansów w solarium , moja karnacja nie będzie w tym kolorze wyglądać "skwarkowato" , a subtelnie i delikatnie . jak myślicie , jakie buty i inne dodatki będą do niej pasowały ? jakie kolory ?
nie chciałabym przesadzić z dodatkami .



zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:11:28

Jak dla mnie ona wygląda jak ślubna, jestem totalnie przeciwna ubieraniu sukienek "ślubnych" przez gości. No ale Twój wybór.

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:12:51

nie kupuj białej sukienki, tym bardziej jesli jestes druhna

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:13:36

Cytat
bezalbo
Jak dla mnie ona wygląda jak ślubna, jestem totalnie przeciwna ubieraniu sukienek "ślubnych" przez gości. No ale Twój wybór.

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:13:38

TO NIE JEST BIAŁA SUKIENKA . ludzie czytajcie opis , a dopiero później się wypowiadajcie .

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:13:47

Lepiej zapytaj o zdanie Pannę Młodą.

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:14:42

Cytat
tusia1171
Lepiej zapytaj o zdanie Pannę Młodą.

Panna Młoda sama mi ją zaproponowała.

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:14:57

chyba sobie jaja robisz

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:16:54

Jak tak to spoko :)

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:17:08

Cytat
sevenonee
TO NIE JEST BIAŁA SUKIENKA . ludzie czytajcie opis , a dopiero później się wypowiadajcie .


Nie jest biała, ale suknia ślubna też niekoniecznie musi być biała..też są kremowe ;)
A tak w ogóle mi się sukienka podoba. I mogłaś obrócić zdjęcie, bo tak ciężko się patrzy.

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:17:49

śliczna, gdzie ją kupiłaś i w jakiej cenie? nadawałaby sie na skromny ślub:)
Albo na 2-gi dzin dla panny mlodejj. ale skoro zaproponowala Ci ja panna mloda to mysle, ze chce Cie bardzo wyroznic, to mile:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-04 16:18 przez klumunusek.

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:18:55

ja wiem , że są i kremowe suknie ślubne , ale Panna Młoda ma całkowicie inny odcień i sporo się różnią , tym bardziej , że ta moja w rzeczywistości jest dużo ciemniejsza ;) no wlasnie nie wiem dlaczego te zdjecie sie tak obróciło , bo u mnie normalnie jest ;p

Cytat
klumunusek
śliczna, gdzie ją kupiłaś i w jakiej cenie? nadawałaby sie na skromny ślub:)
Albo na 2-gi dzin dla panny mlodejj. ale skoro zaproponowala Ci ja panna mloda to mysle, ze chce Cie bardzo wyroznic, to mile:)

dziękuję , kupiłam ją u siebie w sklepie w niedużej miejscowości , do firmowych jakichś nie nalezy , a dałam za nią 179zł , także jeszcze majątku na nią nie wydałam jak na długą suknię :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-04 16:19 przez sevenonee.

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:22:36

O rety to naprawde niewiele, u mnie w sklepie z artykulami slubnymi i butami slubnymi za dluga suknie cena 300zl i to taka niespecjalna. a na metce jaka jest firma, moze znajde gdzies, bardzo mi sie spodobala:) planuje slub za rok i o takiej sukience wlasniemyslalam:)

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:23:45

masakra, jakie błędy... aż boli mnie czytanie tego...

sukienka nie nadaje się dla druhny. Biała sukienka na wesele jest ok, ale ta sukienka wygląda po prostu jak suknia ślubna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-04 16:25 przez puchuskubatek.

sukienka dla druhny .

04 kwi 2014 - 16:23:46

jestem przeciwna bialym sukniom na czyims slubie. Na ta jedna okazje mozna wybrac inny kolor, jest ich wiele.

Bialy jest zarezerwowany dla panny mlodej i zdania nie zmienie.

a nie, sory, to KREMOWA, wiec nie ma o czym gadac...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bluza pull and bear