Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 20:20:23

Początkiem maja idę na wesele do kuzyna i wymyśliłam sobie taką spódnicę i do tego jakąś prostą bluzkę. Krawcowa już zapewniła mnie ze bez problemu taka uszyje, tylko teraz mam problem jakie kolory dobrać? Myślałam o bezowej spódnicy, czarnych butach, czarnej bluzce i złotych dodatkach, myślicie że coś takiego będzie do siebie pasowało???



tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 20:25:25

Super pomysł, ale czy na wesele? Myślę, ze na pewno zrobisz furorę, oby nie większą od Panny Młodej. Na ostatnim weselu na jakim byłam, Młoda miała taką spódnicę na poprawinach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-26 20:26 przez edyta1617.

tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 20:31:10

Cytat
edyta1617
Super pomysł, ale czy na wesele? Myślę, ze na pewno zrobisz furorę, oby nie większą od Panny Młodej. Na ostatnim weselu na jakim byłam, Młoda miała taką spódnicę na poprawinach.

Dlatego chcę mega prosta górę i wszystko w stosowanych kolorach żeby nie przesadzić ;-)

tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 20:33:19

A nie lepiej zamiast bluzki gorset z dekoltem w serce ?

tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 20:35:57

Cytat
Camelia1989
A nie lepiej zamiast bluzki gorset z dekoltem w serce ?

Właśnie się nad tym też zastanawiałam tylko czy to nie będzie już przesadzone? I czy pasuje do małego biustu?

tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 20:40:13

Moim zdaniem raczej bluzka,bo dodasz gorset i będzie już całkiem jak panna młoda tylko w innych kolorach :D
Ta spódnica jest sama w sobie ładna więc nie trzeba jej ozdabiać gorsetami itp:)

tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 20:42:11

Cytat
Azara666
Moim zdaniem raczej bluzka,bo dodasz gorset i będzie już całkiem jak panna młoda tylko w innych kolorach :D
Ta spódnica jest sama w sobie ładna więc nie trzeba jej ozdabiać gorsetami itp:)

tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 20:42:54

Cytat
Azara666
Moim zdaniem raczej bluzka,bo dodasz gorset i będzie już całkiem jak panna młoda tylko w innych kolorach :D
Ta spódnica jest sama w sobie ładna więc nie trzeba jej ozdabiać gorsetami itp:)

Masz rację, zostanę jednak przy tej prostej bluzce :-)

tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 20:56:04

Ja znalazłam kiedyś taką i marzy mi się bardzo mi się podoba taka szara, może ktoś powie, że przesadzona ale mnie się podoba bardzo i uważam, że na wesele jest ok tylko oczywiście nie ta góra ;) Bluzka czarna i czarne buty



tiulowa spódnica

26 mar 2014 - 21:03:22

na pewno będzie pięknie z takimi dodatkami i kolorami, także bym stawiała na prostą bluzkę. Ta spódnica jest taka piękna, że nic więcej jej nie trzeba.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ślub 2014