Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 19:57:32

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 23:41 przez etokserydyna.

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 20:10:52

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 20:12 przez Yerli.

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 20:16:56

Cytat
juliar123
ja lepsze sukienki noszę na codzień... a co dopiero na ślub ...

ja tak samo, na codzień noszę rzeczy elegantsze niż ta dzianina.... ślub to nie tylko sukienka, ale mimo wszystko to bardzo ważne żebyś potraktowała ten dzień poważnie, bo to decyzja na całe życie.... to wielki krok. niestety patrząc na to co masz na nogach, raczej wciąż jesteś dzieckiem

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 20:17:07

za mało elegancka...

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 20:23:41

nie pasuje, źle w niej wygladasz

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 21:30:36

Cytat
booonia
Cytat
juliar123
ja lepsze sukienki noszę na codzień... a co dopiero na ślub ...

ja tak samo, na codzień noszę rzeczy elegantsze niż ta dzianina.... ślub to nie tylko sukienka, ale mimo wszystko to bardzo ważne żebyś potraktowała ten dzień poważnie, bo to decyzja na całe życie.... to wielki krok. niestety patrząc na to co masz na nogach, raczej wciąż jesteś dzieckiem

noszę trampki i co z tego? to ty masz z tym problem, nie ja :)

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 21:37:56

etokserydyna to po co pytasz o zdanie szafiarek, skoro Cie nie interesuje?
Według mnie sukienka jest BEZNADZIEJNA, w połączeniu z trampkami koszmar. Luźne podejście jedna sprawa, a ślub to co innego.

Ale jak to mówią, Twój cyrk, Twoje małpy.

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 21:44:19

Nie ładnie leży, jest źle skrojona i ta długość Ci nie pasuje :(
Uważam że w ten dzień powinnaś jednak wyglądać zjawiskowo. Cenie skromność ale w tej sukience nie wyglądasz korzystnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 21:45 przez Marteczka91.

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 22:13:24

ja nie mam problemu z trampkami, ale z twoja wątpliwą dojrzałością... przebrzmiewa przez twoje wypowiedzi i widać ją jak na dłoni, patrząc na te trampki. jesteś dzieckiem, które chce wyjść za mąż za inne dziecko, a zastanowiłaś się za co i jak będziecie żyć? co z twoją przyszłością? czy nie chciałabyś od życia czegoś więcej? jaki przykład dasz swoim przyszłym dzieciom? no, chyba że szczytem twoich marzeń jest hipisiarskie małżeństwo rodem z nastoletnio-miłosnej powieści paradokumentalnej... daj sobie pożyć, nauczyć się czegoś i dorosnąć... związek, tu małżeństwo, powinno byc świadomie podjętą decyzją o współdziałaniu, wspieraniu się, dążeniu we dwójkę do lepszego jutra, a nie mówieniu na koncercie bednarka, że ten chłopak co skacze pod sceną to mój mąż. to nie patrzenie sobie w oczy, tylko patrzenie w ta samą stronę...

zastanów się, czego chcesz od życia

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 22:17:40

Można być luźnym i ubrać się jednak trochę bardziej odpowiednio do okoliczności i ze smakiem.
Luz luzem ale są okazje które wymagają od nas czegoś więcej niż trampek co pokazuje nasz stosunek do danej okoliczności. No chyba że na rozmowy kwalifikacyjne itp. także chodzisz w trampkach bo taka luźna jesteś. Skoro ślub (nawet cywilny) jest dla was takim samym dniem jak każdy inny - czyli na luzie to fajnie.
Jeśli to Ty jesteś na zdjęciu to zgadzam się z poprzedniczką - sukienka źle na Tobie leży a ta długość jest fatalna do twojej figury.
Ale fakt twój ślub więc możesz ubrać co chcesz i nic nam do tego. Tylko właśnie pytanie - to po co pytasz o zdanie??

Jestem ciekawa skoro takie luzaki z was to czy twój facet będzie w dresie w ten dzień :p hehe

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 22:22:11

Na tak wyjątkowy dzień zbyt zwyczajna, jest wiele prostych sukienek mających swój urok, radzę jeszcze poszukać :)

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 22:58:34

Oj nie :-/ Jakaś taka zwykła, codzienna, mało elegancka...

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 23:04:39

Jaki pojazd bo komuś podoba się coś innego. Jeszcze lepsze porównanie, że jak ktoś ma trampki to jest dzieckiem... Jakby w dzisiejszych czasach, nie można było zakładać czego się chce...

Sukienka na ślub cywilny

23 mar 2014 - 23:06:23

Sorki,ale gdybym była urzędniczką i zobaczyła Cię w trampkach,to wyrzuciłabym Cię z budynku.Dla mnie to jest niepoważne podejście do ślubu,do urzędu i do osoby udzielającej wam go.Rozumiem,luźny styl,luźne podejście do życia,itd,ale to jednak ślub o.O

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moje zakupy