Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 14:40:50

Znaleziona w sh, ale wyglada na replikę - brak nr seryjnego. Co myslicie?



torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 14:43:42

NOT !! Nie kieruj się tym, że LV. Niektóre nawet firmówki... najzwyczajniej w świecie, są brzydkie, a ta moim zdaniem do nich należy

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 14:43:52

zła nie jest :) a tak szczerze mówiąc mało kto ma orginalne torebki Lv... bądźmy szczerzy :) fajna jest :)

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 14:48:04

takie to brzydkie ... masakra ale nie, bo trzeba kupić przecież to LV. nie ważne jak wygląda ....

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 14:48:11

Nie uważam ze jest brzydka, ładna:) tylko może nie mój styl
Ej dziewczyny, bez przesady.... To nie brzydactwo, ciekawe czy wy byście nie wzięły....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-13 14:50 przez joancia.

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 14:49:52

Made in frEnca? Aha.

Pomijając fakt, że nie znajdziesz oryginału LV w ciuchu to ten napis wszystko wyjaśnia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-13 14:50 przez Syja90.

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 14:51:59

Pisze prawidłowo, wina zdjęcia kiepskiego

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 14:54:14

Wiekoszosc podróbek teraz robia z numerami seryjnymi ,takiej torebki nie znajdziesz sh ,oryginału ani nie kupisz za 500 zł ,nikt nawet bogaty nie oddaje takich torebkek ,bo to jak lokata kapitału:) najtansza toba lv starszy model to nie mnniej jak 3000 tysiące ,nowy model kilka tysięcy ,Wiec nie wierzcie w to jak ktoś tu na szafie wystawi rzekomy oryginał za 500 zł bo ma numery seryjne:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-13 14:55 przez perelecka.

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 14:56:57

To ile taka jest warta? Powiem , ze tania nie była, bo to metkowny sh....

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 15:00:13

Dopisze jeszcze te torebki nigdy nie sa przeceniane ,nigdy niema promocji ,na oryginalny lv ,wiec jak ktoś pisze kuiona z przeceny to bzdura ,Za twoja torebke ,o ile bym ja kupiła to góra za 20 zł ,ale wątpie bo niebardzo mi się podoba,koło oryginału to nawet nie stało :)

Cytat
joancia
To ile taka jest warta? Powiem , ze tania nie była, bo to metkowny sh....
jakby stał się cud ,i do sh trafiłby oryginał warty kilka tysięcy:) to wierz mi włascielka sh ,dziekowałaby panu bogu:) i na pewno nikt by nie wystawił na sklep :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-13 15:02 przez perelecka.

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 15:02:59

ja to w ogóle nie rozumiem tej L.V manii, przecież te torebki i nie mówie tu o podróbkach, są po prostu brzydkie. Pomijając już fakt, że chodzenie z taką torebką to jak noszenie marynarki z wywaloną na wierzch metką.

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 15:06:08

Znam przypadki, ze znaleziono LV w sh...a właścicielka - babcinka sie nie musiała znać ....

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 15:12:09

Cytat
joancia
Znam przypadki, ze znaleziono LV w sh...a właścicielka - babcinka sie nie musiała znać ....
jasne ,znasz przypadki ,a jesteś pewna ze to były oryginały?bo ktoś ci tak powiedział?:) nigdy ale. to nigdy niema oryginału ,gdzie sa na palcach policzyć na swiecie egzemplarze torebek ,nigdy nie znajdziesz sh ,nikt takiej torby nie oddaje do sh ,to jakbys sobie auto za kilka tysięcy kupiła i oddała do sh ,albo pck:)a nawet nie bo auto traci na wartości ,a ta torebka nie, Te torebki nosza najbogatsze osoby na sswiecie ,limitowane kolekcje ,i myślisz ze ty takie cos znajdziesz w sh?:)A myślisz ze dlaczego te torby sa tak drogie?:) to sa na palcach policzyć egzemparze ,na które stać tylko bogate osoby ,to jest ceniona ekskluzywna marka ,gdyby te torby sa ot tak lezały za pare groszy w sh ,to żadna bogata opsoba by tego nie kupiłą,i jak już kupi oryginał to na pewno go nie oddaje ,tylko sie trzyma ,a jeśli już sprzeda ,to na pewno nie za 500 zł tylko dodaj jedno zero conajmniej



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-13 15:22 przez perelecka.

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 15:25:53

widziałam gorsze, ale zależy do czego będziesz nosić

torebka louis vuitton h/n???

13 mar 2014 - 15:35:08

Biała koszula futrerkowa kamizelka i brązowe kozaki...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia Ślubna kupić? prosze o opinie