Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

z góry przepraszam, za niewyraźne zdjęcia, ale mam uszkodzony aparat.
Zastanawiam się nad założeniem tej sukienki na sylwestra, minusem jej jest to, że bardzo idzie do góry i podczas tańca będzie mi nie wygodnie, jak oceniacie sukienke i ewentualnie jakie rajstopy do niej założyc?


oj nie.. kiedyś były takie modne, ale teraz niezbyt mi się widzi..

cekiny ok,ale fason do mnie nie przemawia,,,sama ja szylas?? widac ze to material sztuczny wiec napewno podnosi ci sie do gory,,,ma byc niewygodna?
jesli sie na nia zdecydujesz mimo opinii to raczej czarne rajstopki,pozdr

nie podoba mi się, a rajstopy raczej cieliste

Mnie się nie podoba :)

no wlasnie tez mi na jakas staroswiecka wyglada:( sorrki

jak dla mnie to ona jest na ciebie za luzna, a przynajmniej za luzna w pasie, w biuscie tez sie za ladnie nie uklada, jakis dobry stanik musisz pod nia wlozyc jak juz bo tu nie wyglada korzystnie...
szkoda, ze takie slabe foto bo nie widac tej ozdoby z boku

rajstopy cieliste jak juz

mi też się nie podoba, zupełnie

no.. mi też się nie podoba.
Jeszcze taki materiał , że nawet modelce podkreśli każdą niedoskonałość.

Jeśli Ci się podnosi to tym bardziej będziesz się wkurzać i co chwilę ściągać ją na dół. Bez sensu.

nie podoba mi się, nie założyła bym

Cytat
kashvi
jak dla mnie to ona jest na ciebie za luzna, a przynajmniej za luzna w pasie, w biuscie tez sie za ladnie nie uklada, jakis dobry stanik musisz pod nia wlozyc jak juz bo tu nie wyglada korzystnie...
szkoda, ze takie slabe foto bo nie widac tej ozdoby z boku

rajstopy cieliste jak juz

przez te niewyraźne zdjęcia moze sie tak wydawac w rzeczywistosci ledwo w nia wchodze,

zweryfikowana
Posty: 1.608
Ostrzeżenia: 1/5

Nie podoba mi się bazarowa moda. Szukaj czegoś innego.

Cytat
kasiamysz
no.. mi też się nie podoba.
Jeszcze taki materiał , że nawet modelce podkreśli każdą niedoskonałość.

Jeśli Ci się podnosi to tym bardziej będziesz się wkurzać i co chwilę ściągać ją na dół. Bez sensu.

kolezanka wymysliła zeby od dolu przyczepic kawałek tasmy dwustronnej zeby sie nie podnosiła ;)

Cytat
Majka2011
Cytat
kasiamysz
no.. mi też się nie podoba.
Jeszcze taki materiał , że nawet modelce podkreśli każdą niedoskonałość.

Jeśli Ci się podnosi to tym bardziej będziesz się wkurzać i co chwilę ściągać ją na dół. Bez sensu.

kolezanka wymysliła zeby od dolu przyczepic kawałek tasmy dwustronnej zeby sie nie podnosiła ;)

głupi pomysł.

jestes szczupła i fajnie w niej wyglądasz.... Tobie ma się podobac jak czujesz się w niej dobrze to ją załóż na Sylwka....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Narzutka H/N?