Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

izotek- wasze opinie

01 gru 2013 - 16:45:45

Hej!
Zmagam sie z tradzikiem juz bardzo bardzo dlugo. Bralam juz antybiotyk TETRALYSAl i faktycznie bylo lepiej, tradzik nie znikl calkowicie ale bylo mniej pryszczy. Miesiac po skonczeniu kuracji wszystko wrocilo. Raz mam ladna twarz i jest super a raz wyglada tak ze nie mam ochoty na sb patrzec!!
Pani dermatolog pow ze jak antybiotek nie pomoze moge zdecydowac sie na izotek.
I teraz moje pytanie czy ktos z was bral? Jak efekty> Skutki uboczne?
Nie mam jakiegos mega tradziku ale naprawde mam go dosc...

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 21:51:51

poszukaj na forum, podobny temat był.

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 21:55:35

moj chlopak bral te tabletki

jego kuracja trwala poltora roku

i pryszcze zniknely ale blizny sa takze polecam

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 21:59:26

Ja właśnie kończę półroczna kurację ;)
Wcześniej brałam również Tetralysal- ale to tylko zaostrzyło problem.
Mój problem z trądzikiem znikł już po 2 tygodniach od stosowania Izoteku, dziś cieszę się piękną, gładką buźką, bez wyprysków i blizn ;)
W razie pytań, pisz na priv- odpowiem na wszystkie pytania ;)
Skutku uboczne to jedynie wysuszona skora, nic pozatym. Nie należy brać do głowy wszystkiego co jest napisane w ulotce, tylko żyć pełnią życia, jak przedtem. Nie należy sie zastanawiać, nad skutkami jakie wystapią ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 22:00 przez ness15831.

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:05:55

Sama chcę zacząć kurację izotretynoiną, bo po 7 latach zmagań i wykupienia chyba połowy apteki mam dość. Problemem jest tylko to, ze to strasznie drogie...

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:16:17

Kochane, sama zmagałam się z trądzikiem miałam 2-letni przebój z tetralysalem było pięknie dopóki go nie odstawiłam kompletnie zrezygnowana poleciałam po izotek... Nabawił się przez to problemów z tarczycą czego nikomu nie życzę. Teraz mam gładką twarz przestawiłam się na inną pielegnację używam żelu do twarzy bez slsów i innych składostworów, tonik octowy, przecieranie twarzy olejkiem lnianym z kilkoma kroplami olejku pichtowego na noc acne derm a na dzień olej z pestek malin do tego odstawiłam CAŁKOWICIE cukier sól białe pieczywo masło i przetwory mleczne. Antybiotyki leczą tylko na okres ich stosowania a często po nich trądzik wraca w gorszej postaci tak było u mnie, ale tym razem wytrzymałam wysypało mnie wzięłam się w garść i przetrwałam wysyp z cierpliwością czekając na efekty diety i naturalnej pielęgnacji.
Głowy do góry i proszę nie idźcie w antybiotyki, bo potem coraz ciężej je odstawić a przychodzi moment w którym chcecie założyć rodzinę, zaczynają wypadać włosy (skutek uboczny antybiotyków) i trzeba wybierać czy stworzenie rodziny czy ładna cera czy wypadające włosy czy ładna cera. Trzymam kciuki. W razie pytań piszcie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 22:25 przez camelot.

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:20:30

ja brałam i dla mnie d.....słyszałam dużo pozytywnych opinii i moje koleżanki brały i serio im pomógł co mi nie. Ja miałam skutki uboczne przesuszenie skóry lekka depresja,ale skóra poprawiła mi się na ok. 6msc. Potem z powrotem to samo,a stosowałam 1,5 roku. Pomogły mi dopiero dermo kosmetyki. Musi to zależeć od rodzaju trądziku.

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:21:16

to jest na receptę?

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:22:41

camelot- izotek t nie antybiotyk.
nati2401- tak.

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:28:12

Powiem tak izotek czy tetralysal to chemia i to chemia. Bądźcie rozsądne dziewczyny, a jeżeli już chcecie w to brnąć warto zrobić najpierw wymaz z krostki i na podstawie wyniku dobrać odpowiedni lek a nie robić z siebie królika doświadczalnego.

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:32:05

Cytat
camelot
Powiem tak izotek czy tetralysal to chemia i to chemia. Bądźcie rozsądne dziewczyny, a jeżeli już chcecie w to brnąć warto zrobić najpierw wymaz z krostki i na podstawie wyniku dobrać odpowiedni lek a nie robić z siebie królika doświadczalnego.

tylko lekarze nie dają na posiew czy wymaz skierowania. przez tyle lat nie dostałam ani jednego skierowania na żadne badania od dermatologa i nawet nie wiem jakie powinnam wykonać.

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:38:03

Jestem w trakcie drugiej kuracji. Po 10 mc kuracji miałam 3 mc spokoju,a potem tradzik wrócił w zmutowanej postaci. Szczerze, nie sądze, że teraz będzie inaczej.... Inne moje kolezanki,szczesliwie przeszły jedna kurację bez nawrotów. Teraz jednak prawie w ogole nie nawilżam skóry twarzy,bo ponoc tez nie można przesadzać. Mam nadzieje, ze mi to juz nie wróci :(

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:38:38

Taka to ta nasza służba zdrowia czasami warto się upomnieć, chociaż to czasami też nie ma pozytywnego skutku a jak nie to uzbierać te 100 zł. Zrobić poziom hormonów szczególnie męskich i ten posiew koniecznie.
Badania konieczne to : TSH i tu można dostać skierowanie od rodzinnego no i estriadol testosteron i prolaktyne. Na początek jak mamy mniejszy budżet to koniecznie ten posiew i TSH.

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:40:55

Kochane ja także zaczęłam kurację z izotekiem od miesiąca i już po miesiącu widzę dużą poprawę nawet koleżanki to zauważyła. zmagam się z nim już 8 lat, aż wkońcu zaczyna działać, nie przecze jestem zadowolona, ale to dopiero poczatek wszystko może się zdażyc(odpukać oczywiście), ale wyniki badań mam bardzo dobre jak narazie zero skutków ubocznych. Moja kuracja ma trwać 7 miesięcy
Roiłam także wymaz z krostki nic nie wykazało, a więc moja dermatolog poleciła mi izotek. prześlę Wam jedną fotkę przed kuracją - ( nie przestraszcie się) :)

Dodaję także po miesiącu stosowania.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 22:45 przez tictac4.

izotek- wasze opinie

08 gru 2013 - 22:41:14

Hejka
Brałem odpowiednik tego leku acnenormin (To to samo co izotek) Dla mnie ta kuracja była dla mnie strzałem w dziesiątke. trądzik znikł po 3 miesiącach. A cała kuracja trwała 12 miesięcy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SYLWESTROWE STYLÓWY