Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

6 minut temu

Budowa domu

10 minut temu

Projekt wnętrza

44 minut temu

usługi stomatologiczne

47 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:17:45

Szukam od dawna i nic wysłałam już tyle CV bez skutku ,wszędzie potrzebne jest doświadczenie rok lub dwa a ja nie pracowałam nigdy na umowę i nie mam czym wzbogacić CV .Jestem załamana zwłaszcza przed świetami codziennie rano przeglądam ogłoszenia,pozniej jeszcze po południu i nic.

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:19:11

Też niestety tak mam ale ja mam doświadczenie i też nic :( Szukam ale często są ogłoszenia o osoby uczące wręcz jest wysyp" Studentkę zatrudnię"

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:20:46

CV trzeba wysylac niestety do skutku, wiem cos o tym

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:21:33

masz 23 lata(jeśli rocznik 90 w nicku to twój rocznik) i nigdy nie pracowałaś?

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:22:49

Cytat
zambezi
masz 23 lata(jeśli rocznik 90 w nicku to twój rocznik) i nigdy nie pracowałaś?


Jak już napisałam nie na umowę,to az takie dziwne?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-19 21:23 przez kaprysna90.

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:23:19

Dziś praca jest tylko po znajomości...

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:23:34

Próbować,próbować i nie poddawac sie. Poza tym trzeba przyznać że dobrym pomysłem jest podpytawanie znajomych czy gdzieś coś nie słyszeli, i rozszerzyć krąg poszukiwań(tzn: troche dalej od miejsca zamieszkania)

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:25:12

Cytat
Diamentoova
Też niestety tak mam ale ja mam doświadczenie i też nic :( Szukam ale często są ogłoszenia o osoby uczące wręcz jest wysyp" Studentkę zatrudnię"


To prawda wszędzie ogłoszenia zatrudnię studentke,emerytke lub osoby z orzeczeniem już brak mi sil.
Nie szukam nie wiadomo czego ale zwyklej pracy .
W moim miescie ciężko o prace
Cytat
dziefczynka
Dziś praca jest tylko po znajomości...


To prawda



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-19 21:25 przez kaprysna90.

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:25:54

Ja też mam doświadczenie, 23 lata, robię studia II stopnia zaocznie, też codziennie wysyłam masę CV od 3 miesięcy, a byłam tylko na jednej rozmowie :/

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:26:49

Cytat
MyszkaMika
Próbować,próbować i nie poddawac sie. Poza tym trzeba przyznać że dobrym pomysłem jest podpytawanie znajomych czy gdzieś coś nie słyszeli, i rozszerzyć krąg poszukiwań(tzn: troche dalej od miejsca zamieszkania)


Tak ale trzeba mieć czym dojechać i za co

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:27:38

ja też nie mam doświadczenia choć mam 22 lata, no ale tak to jest jak się pracuje za granicą... fakt legalnie, ale nie w zawodzie

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:27:40

Cytat
kaprysna90
Cytat
zambezi
masz 23 lata(jeśli rocznik 90 w nicku to twój rocznik) i nigdy nie pracowałaś?


Jak już napisałam nie na umowę,to az takie dziwne?
To i tak wpisz to do CV.

zweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 3/5

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:28:19

jeśli któraś z Was jest z Trójmiasta ,to mogę cos polecić. dajcie znac na priv :) !!

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:31:56

Cytat
zambezi
masz 23 lata(jeśli rocznik 90 w nicku to twój rocznik) i nigdy nie pracowałaś?

Ja mam 24 lata i też nigdy nie pracowałam. Co w tym dziwnego? Od 18 roku życia z przerwami szukam pracy (w międzyczasie studiowałam) i nadal nic. To jest frustrujące, ale niestety mieszkanie w małych miejscowościach to jakaś katorga. A na dodatek z podkarpacia, gdzie chyba jest największe bezrobocie.

A jak chciałam starać się o staż, to albo słyszałam, ze za krótko jestem bezrobotna (w maju się obroniłam na studiach dziennych), albo, że mam za wysokie wykształcenie, co było dla mnie absurdem. Byłam na kilku rozmowach kwalifikacyjnych i na tym zakończyłam.

Raz w tygodniu potrafiłam iść do urzędu pracy z ofertą, żeby dali mi namiary na dana firmę która poszukuje pracownika, to zawsze mi mówili, że na to stanowisko już jest wyznaczona osoba odgórnie, raz - dosłownie raz udało mi się zdobyć namiary, ale co z tego, jak nawet nie oddzwonili. To po ciula wystawiają ogłoszenie, że szukają pracownika. Sorrki, ale Polska to jakieś bagno.

Jak uznałam, ze nie dostanę tak szybko pracy to zaczęłam składać papiery na kursy dla bezrobotnych, na żaden się nie dostałam, ze względu na krótki okres bezrobocia i za wysokie wykształcenie. I niech mi ktos powie, że Polska to mądry kraj i że po studiach szybciej znajdę pracę to Go wyśmieję.

Mój TŻ nie ma matury (robi szkołe policealną), a zarabia dużo więcej niż niejeden po studiach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-19 21:40 przez maretka.

jak znalezc prace

19 lis 2013 - 21:37:21

Cytat
jowi003
jeśli któraś z Was jest z Trójmiasta ,to mogę cos polecić. dajcie znac na priv :) !!


Ja niestety z podkarpacia jestem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZARA BIKER BOOTS