Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:10:32

nan



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-31 14:15 przez meja_91.

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:14:28

Esotiq zdecydowanie, są trwałe i bardzo dobrze się noszą. Sama mam większość tej firmy i nie zamieniłabym na żadne inne

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:15:32

Polecam staniki z Triumpha, mam 3 nosze je od ok 3 lat i ich zużycie oceniam naprawdę na niewielkie.

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:17:29

to zależy bo np w intimissimi nie mają mojego rozmiaru więc co do jakości to nie wiem, a co do esotiq to miałam 4 staniki od nich z czego jeden kupiłam w reserved(markowany esotiq) i niestety po miesiącu się rozwalił i go reklamowałam, a był naprawdę genialny.

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:17:17

Ja również polecam z triumpha, zdecydowanie lepsze jakosciowo od esotiqu.

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:18:10

esotiq i intimissimi nie robią szału- dużo lepiej trzymają się atlantic i triumph- te się nie zniekształcają

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:21:24

Triumpha na pewno nie polecam. Już w sklepie, jak przymierzałam (niejeden!) to stwierdziłam, że zatrudniają upośledzonych do ich szycia. Poza tym, nie ma szerokiej rozmiarówki. To samo intimissimi- bardzo wąska rozmiarówka i G bielizna za grubą kasę. Esotiq jeszcze w miarę bo przynajmniej mają fajne promocje i rozmiarówka już szersza, ale i tak kupuję raczej polskie marki jak ava, konrad, dama kier.

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:29:32

Z dwojga złego już lepszy Estiq - przynajmniej ma szerszą rozmiarówkę.

Jeśli jednak serio serio chcesz zainwestować w porządny biustonosz, to popatrz na takie firmy jak Panache, Freya, Charnos, Curvy Kate, Audelle, Effuniak, Comexim, Ava lub choćby Konrad czy Ewa Bien.

zweryfikowana
Posty: 537
Ostrzeżenia: 1/5

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:32:24

Ja miałam trzy z esotiq i z wszystkich wyszedł drut i się porozciągały po miesiącu;)

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:35:06

Triumph!!! Polecam te staniki, są trwałe i na prawde bardzo wygodne!

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:35:29

Ja mam 2 z esotiq i chwalę je sobie. Mam je długo, noszę je często, a jedyne co się stało, to lekko zmieniony kolor jednego (jasny róż zrobił się burawy). Intimissimi nigdy nie miałam

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:40:43

mam chyba z 10szt z esotiq i jestem zadowolona, z intimissini posiadam jeden komplecik i biustonosz jest boski więc chyba nie pomogę ;p

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:40:43

Intimissimi ma jakąś strasznie dziwną rozmiarówkę. Kiedyś miałam stamtąd parę staników i strasznie się rozciągały. Z Esotiq nie miałam, ale jak chcesz tyle wydać na stanik to lepiej się po lepszych firmach rozejrzeć, tak jak Deirdre napisała.

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 14:41:57

Cytat
19BaMbOoChA90
Triumpha na pewno nie polecam. Już w sklepie, jak przymierzałam (niejeden!) to stwierdziłam, że zatrudniają upośledzonych do ich szycia. Poza tym, nie ma szerokiej rozmiarówki. To samo intimissimi- bardzo wąska rozmiarówka i G bielizna za grubą kasę. Esotiq jeszcze w miarę bo przynajmniej mają fajne promocje i rozmiarówka już szersza, ale i tak kupuję raczej polskie marki jak ava, konrad, dama kier.

walka bielizny - co lepsze?

07 paź 2013 - 16:17:39

Cytat
19BaMbOoChA90
Już w sklepie, jak przymierzałam (niejeden!) to stwierdziłam, że zatrudniają upośledzonych do ich szycia.

Upośledzeni potrafią bardzo dobrze i ładnie szyć.

Z triumpha mam jeden i jest spoko. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dresik co myslicie?