Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny!
Kupiłam ostatnio te rzeczy i nie jestem przekonana czy:

1) Marynarka z H&M - nie za duża w ramionach?
2) Biała mgiełka - Niby zawsze chciałam taką kupić, a teraz nie jestem pewna czy dobrze wygląda.
3) Bershka - mam wrażenie, że mimo, że to oversize, jest na mnie za duża.
4) Sweterko/marynarka z Reserved - wydaje mi się, że to nie mój rozmiar... (a w sklepie wyglądał tak dobrze!)

Doradzicie? Wszystkie te ciuchy albo jeszcze mają metki, albo wiszą nowe w szafie, a ja się zastanawiam czy w nich chodzić... Jeśli zdecydujecie, że sprzedać - to za ile?
Z góry dzięki za porady! :) :)

EDIT: Dziękuję za wszystkie opinie! Usuwam zdjęcia, żeby nikt nie traktował tematu jak reklamę! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 19:16 przez Dafcia.

Kupiłam bym chętnie 1 i 4 jak będziesz zainteresowana sprzedażą to daj znać :) A po za tym wszystko mi się podoba i łanie wyglądam prócz 3 zdj.

Nie chodzisz w nich to nie chodzisz i cześć, wystaw jak tysiące innych dziewczyn a nie rób sobie reklamy wątkiem :)

Cytat
Pani__ka
Nie chodzisz w nich to nie chodzisz i cześć, wystaw jak tysiące innych dziewczyn a nie rób sobie reklamy wątkiem :)

Reklamy? Przecież to dział hot or not. Więc pytam.
Naprawdę nie można poprosić o obiektywną opinię...?
Te rzeczy bardzo mi się podobają, ale nie jestem pewna czy dobrze w nich wyglądam, ale nie mam kogo o to zapytać!

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

nie wsadza sie oversize do spodni!!!
reszta jest ok. A powiedz, ile kosztowąła 1 marynarka? kupiłam taka na all i nie wiem czy nie przepłaciłam

Sprzedaj, jeśli nie nosisz. Proste. :)


Rzeczy jak rzeczy - jeśli Ci się podobają to noś, nie ma tragedii w tym, jak w nich wyglądasz. Jeśli jednak nie bardzo Ci się spieszy w ich noszeniem to oddaj/sprzedaj.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 17:23 przez ilayla.

Cytat
roksolana83
nie wsadza sie oversize do spodni!!!
reszta jest ok. A powiedz, ile kosztowąła 1 marynarka? kupiłam taka na all i nie wiem czy nie przepłaciłam

Przepraszam, luzem wydawała mi się taka jakaś wielka jak prześcieradło, ale zapamiętam na przyszłość :P
Czy tą białą też powinnam nosić wyciągniętą?

Sprawdzę za chwilkę na metce ile kosztowała, bo nie pamiętam. A Ty ile za nią dałaś? I co pod nią nosisz? Czarny top + czarne spodnie? Bo jakoś nie umiałam jej zestawić przez te paski.


ilayla - hahaha, poprawiłaś mi humor! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-15 17:23 przez Dafcia.

w mgiełce najbardziej mi się podobasz wyglądasz w niej super. ten sweterek czy cos na końcu jest bardzo fajny i marynarka wydaje mi się ze tez dobrze lezy. tylko to dżinsowe , w porównaniu z reszta ciuszków jest takie sobie. ale jak ma lezec to sprzedawaj :)

Jak można być takim ignorantem i nie obrócić zdjęć.

Nic bym z tego nie nosiła. Nie w moim guście.

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

ja bym na te rzeczy w sklepie nawet nie zwróciła uwagi, no ale w 1 wyglądasz ok, nie sprzedawaj

Cytat
19BaMbOoChA90
Jak można być takim ignorantem i nie obrócić zdjęć.

Przecież napisałam - nie mogę sobie z tym poradzić. Na dysku są normalnie, a kiedy je tu wrzucam, obracają się w ten sposób. Jeśli ktoś zna na to radę to chętnie ją zastosuję :)

tylko ta mgiełka ok,
marynarki strasznie poważne, a koszula ma trochę męski wygląd

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka z koronką / pomoc w wycenie