Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

SPONSORING

21.06 o 11:53

Aktywne użytkowniczki

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:38:53

Witajcie dziewczyny ;) chciałabym was o coś zapytać

22 sierpnia pewna allegrowiczka kupiła przez ,,kup teraz" ode mnie zegarek. Jednak do dnia dzisiejszego nie odpisała na moją wiadomość ani nie przelała pieniążków a minął już tydzień od kupna przedmiotu. Kiedy mogłabym wystawić ponownie przedmiot na allegro ? Nie mogę znaleźć odpowiedzi w regulaminie allegro. Zależy mi na czasie, a chodzi tutaj o 600zł także o sporą kwotę...

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:43:46

Po 7 dniach,wszystko jest opisane w regulaminie All.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:49:11

ok dziękuje

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:50:54

Wyślij jej przypomnienie, a po 4 dniach wystąp o zwrot prowizji.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:51:44

tylko nie zapomnij wystapic w takim przypadku o zwrot prowizji bo jednak byla to duża kwota.. no chyba że dziewczyna sie odezwie i uiści wpłate

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:59:10

Cytat
catabilly22
Wyślij jej przypomnienie, a po 4 dniach wystąp o zwrot prowizji.
Regulamin All mówi co innego. Autorko,wlasciwie to nie minęło 7 dni, tylko 6. Napisz do niej ostatecznego e maila a w następnym tygodniu wystąp o zwrot. jestem_modna-polecam czytanie ze zrozumiem, Autorka chce się ubiegać o zwrot,pyta się tylko kiedy może .

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:02:38

Cytat
keyy
Cytat
catabilly22
Wyślij jej przypomnienie, a po 4 dniach wystąp o zwrot prowizji.
Regulamin All mówi co innego. Autorko,wlasciwie to nie minęło 7 dni, tylko 6. Napisz do niej ostatecznego e maila a w następnym tygodniu wystąp o zwrot. jestem_modna-polecam czytanie ze zrozumiem, Autorka chce się ubiegać o zwrot,pyta się tylko kiedy może .


no wlasnie czytaj ze zrozumieniem - nie pisze ze chce wystapic o zwrot prowizji jak zanznaczylas w odpowiedzi na moj post - ale pyta kiedy moze ponownie wystawic zegarek ;D haha..


sama poucza a nie umie czytac ze zrozumieniem - dobra jestes... haha ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 08:03 przez jestem_modna.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:10:19

O ja,przepraszam. Nie wiem czemu mi się uroiło,że o prowizję chodzi. o.O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 08:11 przez keyy.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:12:48

dziewczyna codziennie loguje się na allegro :) posiada negatywny komentarz od allegrowicza, że kupuje i długo zwleka z zapłatą... poczekam do przyszłego tygodnia i wtedy będę ubiegać się o zwrot prowizji :)
dziękuje za odpowiedzi :)

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:30:10

Możesz wysłać przypomnienie i poczekać jeszcze kilka dni. Potem możesz wystąpić o zwrot prowizji. Standardowo na wpłatę czeka się 7 dni roboczych.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:38:18

Zobacz kiedy ostatni raz się logowała bo może właśnie 22 sierpnia, może jest na urlopie ? jeśli się loguje możesz wysłać jej upomnienie, tak jak wyżej ktoś napisał i najważniejsza ta prowizja.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:41:22

ja miałam kiedyś podobną sytuację, jak Ci na czasie zależy zgłoś na all już jutro wieczorem, bo puki co sprawa jest w toku, all ją też będzie motywowało żeby zapłaciła.
Dobrze b było żebyś w wystawieniem poczekała na zakończenie tej sprawy przez all bo może ona wpłaci te pieniądze tylko z opóźnieniem i jeśli sprzedasz innej osobie ten zegarek to wtedy ty nie dotrzymasz warunków umowy kupna/sprzedaży i to ty dostaniesz ostrzeżenie od allegro.

Także tak czy siak sprawa się troszeczkę odwlecze, bo dziewczyna będzie miała 7 dni na złożenie na all wyjaśnień, plus czas na działania all, także 2 tygodnie może się to przeciągnąć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 08:44 przez coma_come.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sweterki... pomocy!!!