Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, miałam iść tylko na 2 dzień wesela do koleżanki z licealnej ławki, okazało się jednak , że mogę iść również na ślub ( bo coś odpadło mi w pracy) i TERAZ NIE WIEM CO ZAŁOŻYĆ W 1 A CO W 2 DZIEŃ WESELA.
Zależy mi na tym , żeby dobrze wyglądać.
Dziewczyny doradźcie ! please!!



Sukienka nr. 2 piękna! Skąd ją masz?

Jeśli musiałabym wybrać z tych zestawów, na 1 dzień wybrałabym 3 sukienkę + pierwsze buty. Na drugi 1 sukienkę + 1 buty (ew. 3) :)
2 sukienka jest dla mnie zbyt strojna i zbyt krótka, ale jeśli dobrze się w niej czujesz to czemu nie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-07 19:07 przez Dafcia.

Cytat
julsao
Sukienka nr. 2 piękna! Skąd ją masz?

tally weijly :))
doradzi ktoś jeszcze?? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-07 19:10 przez Angelika0405.

zweryfikowana
Posty: 2.093
Ostrzeżenia: 1/5

najlepiej wyglądasz w 3

Ja w 1szy dzień założyłabym tą trzecią, bardzo mi się podoba! Natomiast na 2gi dzień wybrałabym sukienkę nr 1;)

Ba pierwszy dzień 2 sukienka i 1 buty :) Super zestaw :)

Cytat
lilthug1
Ja w 1szy dzień założyłabym tą trzecią, bardzo mi się podoba! Natomiast na 2gi dzień wybrałabym sukienkę nr 1;)

dokładnie tak ;)

Cytat
DianQ
Cytat
lilthug1
Ja w 1szy dzień założyłabym tą trzecią, bardzo mi się podoba! Natomiast na 2gi dzień wybrałabym sukienkę nr 1;)

dokładnie tak ;)

Ależ my jesteśmy zgodne! Coś w tym musi być :D

1 dzien- 2sukienka
2dzien- 3sukienka:)

na pierwszy dzień nr 2 a na drugi nr 1

hmmm.. dalej mam wątpliwości. :)
do trzeciej potrzebowałabym jakis fajny pasek , albo bardziej w pasie ją złapać.

na pierwszy dzień druga sukienka a na drugi dzień trzecia sukienka...sukienka nr 1 jest dobra ew. na codzień nie na taką okazję...chociaż szczerze mówiąc po za sukienka nr 2 (byłaby super gdyby nie te zdobienia!) żadnej bym nigdzie nie założyła

Cytat
LilliKitou
na pierwszy dzień druga sukienka a na drugi dzień trzecia sukienka...sukienka nr 1 jest dobra ew. na codzień nie na taką okazję...chociaż szczerze mówiąc po za sukienka nr 2 (byłaby super gdyby nie te zdobienia!) żadnej bym nigdzie nie założyła

na szczęście nie musisz ich zakładać. :)

Cytat
Chinski_czajnik
na pierwszy dzień nr 2 a na drugi nr 1

popieram 3 dla mnie okropna niestety

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UWAŻAJCIE DZIEWCZYNY!!!