Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Który zegarek najładniejszy?
Ma ktoś któryś z nich? jeśli macie wypowiadajcie się również na temat jakości ;)

PS. Jeśli Twoja odpowiedź ma brzmieć ŻADEN to lepiej się w ogóle nie wypowiadaj :).



Ja mam ten ostatni albo przed ostatni tylko w kolorze czarnym. Kupiłam go w zeszłym roku i do tej pory nic się z nim nie stało, jeszcze nawet baterii nie musiałam wymieniać, więc jak najbardziej polecam :)

ja mam 5 i jest super :) ale 3 i 6 też są ładne

w drugim urzekł mnie napis ;)

A myślicie że to złote "coś" może się zetrzeć? bo z tych wszystkich wytypowałam sobie drugi i ostatni albo boję się, że się zetrze :( a ten z cyrkoniami że wypadną :( dlatego pytam czy ma ktoś ;p

Jestem za białym:)

Cytat
Delicado93
A myślicie że to złote "coś" może się zetrzeć? bo z tych wszystkich wytypowałam sobie drugi i ostatni albo boję się, że się zetrze :( a ten z cyrkoniami że wypadną :( dlatego pytam czy ma ktoś ;p

Mojej koleżance właśnie te cyrkonie odpadły. ;/
A co do tego złotego to nie wiem, ale chyba nie. :)

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

1 bardzo ładny ;)

ale poszukaj zegarka w kolorze kobaltowym to teraz hit każdej stylizacji ;)

mam miętowy i biały i jeszcze zamowilam czarny..ogolnie je polecam :) a bialy najbardziej uniwersalny:) wsumie zloty tez:)

Ja mam pierwszy (z brązową skórą) i drugi (na twarzy zegarka zamiast kiczowatego napisu jest taki sam wąs jak na pierwszym), jestem z nich bardzo zadowolona

Mnie się miętowy podoba. Bardzo fajny.

Drugi :) jaka cena i gdzie znalazłas?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka wesele H/N ?