Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:27:53

Cześc:) ide w tym roku na dwa wesela i szukam sukienki na poprawiny, na wszytskie które trafiam i byłyby idealne są czarne! wypada iśc na poprawiny na czarno? a oto sukienki ktore wypatrzylam.



Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:29:39

na poprawiny raczej tak

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:30:48

Jako kelner weselny odpowiadam tak! Nawet na jednodniowych weselach spotykam od 3 do 7 dziewczyn w czarnych kreacjach. to samo się tyczy białych!

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:31:39

Ja byłam w małej czarnej na poprawinach i czułam się w niej super ! :)))

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:32:12

przejmujesz się a nie ma czym :) pewnie że możesz iść na czarno, zamierzchłe czasy i średniowiecze minęły. Na weselach dużo widuję czerni i bieli. Sama idę w czarno srebrnej :) A sukienki ładne :)

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:32:39

A czemu nie? Przecież to tylko poprawiny, ba, nawet czarna sukienka na wesele byłaby ok. Sama kiecka to nie wszystko- diabeł tkwi w szczegółach, czyli dodatkach fryzurze, makijażu, butach. Klasyczna, mała czarna nigdy nie wychodzi z mody. Co do sukienek- średnio mi się podobają.

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:32:41

ja i w czarnej na wesele chodzę, więc i na poprawiny jest ok

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:34:30

Wypada i na wesele i na poprawiny :)

W zeszłą sobotę sama byłam w czarnej i przez myśl mi nie przeszło, że to kolor nieodpowiedni na wesele.

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:35:31

mi zdarza się na wesele ubrać czarną sukienkę i nie widzę w tym problemu. jeśli chodzi o poprawiny - tym bardziej. wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, jasne lub kolorowe, żeby nie było smutno. takie jest moje zdanie.

jeśli chodzi o sukienki powyżej, mam tą pierwszą i nie polecam. ta baskinka jest jakby trochę za wysoko i w rzeczywistości nie najlepiej to wygląda.

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:36:00

spokojnie możesz ubrać, w tym roku byłam na kilku weselach na których były dziewczyny w czarnych sukienkach i wyglądały bardzo ładnie :) więc nie przejmuj się jakiś stereotypami

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:37:08

wypada, a ta druga jest boska;)

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:37:21

jasne, że pasuje zarówno na wesele jak i na poprawiny :) moim zdaniem czarny to kolor uniwersalny i pasuje w sumie na każdą okazje :)

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:37:27

ja za niedługo ide na wesele i własnie wybieram sie na nie w czarnej sukience ;) do tego szpilki w kolorze nude i w takim samym kolorze skórzany żakiet ;)

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:38:07

Na wesela też ubieram czarną kiecke! byłam już na dwcóh w małej czarnej, myślę zę lepiej ubrac czarną niż białą - ten kolor sukienki powinna mieć jedynie panna młoda :)

Wesele a czarna sukienka?

15 lip 2013 - 21:38:19

a może kolorowe dodatki dla rozświetlenia ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Płaszczyk, czy Parka? :)