Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakie dodatki do kremowej sukienki?

10 cze 2013 - 11:08:30

Kupiłam sobie ostatnio sukienkę.

Kolor ecrue. Tylko niewiem za bardzo jak podobierać żakiet i torebkę żeby było elegancko ale nie mdło :) Myślałam też o złotej biżuterii - bransoletce i kolczykach.
Cieńki paseczek w talii chyba nie bardzo?
Jak sądzicie?:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-10 11:14 przez agatka2501.

Jakie dodatki do kremowej sukienki?

10 cze 2013 - 11:10:17

złoto lub czerwień

Jakie dodatki do kremowej sukienki?

10 cze 2013 - 11:12:50

Czerwień, koral...

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie dodatki do kremowej sukienki?

10 cze 2013 - 11:18:22

mi się podoba taki niebieski w zestawieniu z kremem

Jakie dodatki do kremowej sukienki?

10 cze 2013 - 11:23:05

Czerwień...a ostatnio widzialam dziewczyne w dokładnie takiej sukience i dodatki miala w kolorze brązu...brązowe lakierkowe czółenka do tego brązowy cienki pasek ,brązowe listonoszke i bransoletke ;D wyglądała szałowo ;D do tego miała blond długie włosy spięte wsuwką kwiatek w kolorze brązu [nie duży bardzo twarzowy kwiatek] ;D lekki make up i cud!

Jakie dodatki do kremowej sukienki?

10 cze 2013 - 11:30:59

Cytat
Aparatejszyn
Czerwień...a ostatnio widzialam dziewczyne w dokładnie takiej sukience i dodatki miala w kolorze brązu...brązowe lakierkowe czółenka do tego brązowy cienki pasek ,brązowe listonoszke i bransoletke ;D wyglądała szałowo ;D do tego miała blond długie włosy spięte wsuwką kwiatek w kolorze brązu [nie duży bardzo twarzowy kwiatek] ;D lekki make up i cud!

o to też ciekawie. bardz podobają mi się cienkie paseczki w talii.

Jakie dodatki do kremowej sukienki?

10 cze 2013 - 13:32:05

wg mnie albo złoto albo turkus

Jakie dodatki do kremowej sukienki?

10 cze 2013 - 13:36:30

Cytat
kkoolloo91
Cytat
Aparatejszyn
Czerwień...a ostatnio widzialam dziewczyne w dokładnie takiej sukience i dodatki miala w kolorze brązu...brązowe lakierkowe czółenka do tego brązowy cienki pasek ,brązowe listonoszke i bransoletke ;D wyglądała szałowo ;D do tego miała blond długie włosy spięte wsuwką kwiatek w kolorze brązu [nie duży bardzo twarzowy kwiatek] ;D lekki make up i cud!

o to też ciekawie. bardz podobają mi się cienkie paseczki w talii.




bardzo fajnie wygladała...była większych rozmiarów i wyglądała nieziemsko ;]] żałuje ze nie zrobiłam zdj bym ci tu wstawiła, ale to była kuzynka koleżanki i jakos tak nie wypadało...;))) i ten cienki pasek pasuje do takich koronkowych fasonów. polecam.

Jakie dodatki do kremowej sukienki?

21 lip 2013 - 12:21:45

Czy mogłabym się dowiedzieć gdzie kupiłaś takie cudo...?
:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy sukienka pasuje na wesele??