Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:13:46

Od poniedzialku robie A6W, czyli aerobiczna szostke weidera, cwiczenia wzmmacniajace brzuch i uwydatniajace jego miesnie. Wedlug trenera na silowni, osoby ktore maja malo tkanki tluszczowej powinny widziec efekt szybciej. Slyszalam takze ostrzezenia, ze A6W to zle dobrany zestaw, ktorym mocno mozna przeciazyc brzuch.
Zdjecie przedstawia obraz poczatkowy ( wtorek rano, po 1 serii w poniedzialkowy wieczor), czyli totalny zanikmiesni :-D

Czy ktoras stosowala juz A6W? Macie jakies rady, ostrzezenia?



DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:17:30

mieśnie pojawiły mi sie bardzo szybko ale tylko w górnej części brzucha i wyglądało to bardzo dziwnie i nieestetycznie

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:17:46

ładny brzusio :)

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:19:40

Pierwszy tydzień za mną,jedynie co zauważyłam to ładne wcięcie w talii,wzmocnione mięśnie tuż pod mostkiem i twardy brzuch,natomiast mała oponka,nadal jest;P
...ale walczę do końca;)

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:21:10

trzymam kciuki bo to nie łatwe ćwiczenia, ja kiedyś próbowałam ale szybko się podałam chyba po 4 dniu .POWODZENIA! czekam na kolejne zdjęcia :)

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:28:39

ja tez zamierzam przetestowac A6W ale mój brat który chodzi już pare lat na siłownie nie polecał tego ponieważ te ćwiczenia za bardzo obciążają kręgosłup. Za to polecił mi trening ABS.

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:30:50

chyba czas aby też się zmobilizować. Raz próbowałam przez tydzień i odpuściłam , dotrwać do końca to nie lada wyznanie. Słyszałam o wielu , lecz nigdy o takim , który uczciwie ją skończył. Życzę powodzenia :) !

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:31:46

a czy tez ćwiczenie obciążają kręgosłup?

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:33:52

Ja jestem na 23 dniu, kręgosłup mnie nie boli, mięśnie się powoli wyrabiają, zobaczymy jak będzie na końcu:)
Powodzenia:)

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:36:09

Cytat
Faith90
Ja jestem na 23 dniu, kręgosłup mnie nie boli, mięśnie się powoli wyrabiają, zobaczymy jak będzie na końcu:)
Powodzenia:)

ehm, ale masz ogólnie jakieś schorzenia kręgosłupa, czy coś ?

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:39:59

Te cwiczenia BARDZO obciążają kręgosłup.

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:41:28

Tak mam skoliozę, a nie odczuwam żadnego dyskomfortu przy ćwiczeniach, 'czuję' tylko mięśnie brzucha podczas ćwiczeń:)

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:44:57

Ja wlasnie w piatek to koncze :)
koncze te cwiczenia juz 2 raz w zyciu :P powiem wszystkim ze arto bo miesnie sie wyrabiaja niesamowicie, uewazaj na kregoslup, wystarczy tylko troche sie oderwac od podlogi:) polecam

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 10:45:10

W poniedzialek 13.05 zrobilam tak jak w planie jedna serie, rano obudzilam sie i jeszcze czulam miesnie brzucha. Wczoraj zaszalalam. Rano planowo 2 serie, ale wieczorem zeby sie dobiic zrobilam jeszcze jedna.
Rano wstalam i czuje bol jakby lekkie zakwasy. Pociesza mnie to, ze moj byly chlopak kulturysta mawial ze z brzuchem juz tak jest ze jak miesnie bola to dopiero znaczy ze cos sie dzieje.

Jesli o diete chodzi to nie mam. I tak z zamilowania jem sama zdrowa zywnosc, czasami sie dotlucze czyms co nie powinno sie znalezc w moim zoladku.

Bol jest ciut uciazliwy i z tym ciezko mi zrobic kolejne 2 serie. Trzymajcie kciuki, zebym nie odpadla.

Zdjecie brzucha po lacznych z dzisiejszymi szescioma seriami.

Cytat
Fidem
Te cwiczenia BARDZO obciążają kręgosłup.

Jesli sie je wykonuje nieprawidlowo czyli za bardzo odrywamy lopatki od podlogi to jest to mozliwe. Pomaga tez w trakcie cwiczen jakas cienka poduczka pod koscia ogonowa, cos grubszego niz karimata. W innym razie na twardej podlodze ma sie prawo nie wytrzymac 3 serii po 24 powtorzen jak jest w pozniejszym planie :-)
Cytat
zaneta292929
Pierwszy tydzień za mną,jedynie co zauważyłam to ładne wcięcie w talii,wzmocnione mięśnie tuż pod mostkiem i twardy brzuch,natomiast mała oponka,nadal jest;P
...ale walczę do końca;)

Pod mostkiem rzeczywiscie najmocniej czuje miesnie, i jeszcze troche nizej, ale w obszarze przy pepku nic. A6W nie spala tkanki tluszczowej tak szybko jak na przyklad jazda na rowerze, bo to nie sa cwiczenia odchudzajace. Tak samo jak nie widac zbytnio efektu jesli tluszczyku jest wiecej, pomimo tego ze brzuch boli tak samo :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-15 11:02 przez Dreadla.

DZIENNIK ZDJEC AEROBICZNA 6 WEIDERA

15 maj 2013 - 11:04:36

Cytat
Dreadla
Jesli sie je wykonuje nieprawidlowo czyli za bardzo odrywamy lopatki od podlogi to jest to mozliwe. Pomaga tez w trakcie cwiczen jakas cienka poduczka pod koscia ogonowa, cos grubszego niz karimata. W innym razie na twardej podlodze ma sie prawo nie wytrzymac 3 serii po 24 powtorzen jak jest w pozniejszym planie :-)

Ja robiłam kiedyś na kołdrze albo na kocach na podłodze, ale i tak czułam duże obciążenie dla kręgosłupa. Kilka razy zaczynałam, ale nigdy nie docieram do końca, bo bardzo szybko mi się wyrabiają mięśnie i zamiast delikatnego zarysu miałam mega kratę. Muszę przyznać, że te ćwiczenia rzeczywiście najszybciej "wyciągają" mięśnie spod tłuszczu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mokasynki - który kolor?