Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

54 minut temu

szkoła nauki jazdy

55 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:21:24

A ja jestem ciekawa która z Was ma rację, ciężko to teraz udowodnić, bo czytałam zarówno jej, jak i Twój wpis i tak naprawdę słowo przeciwko słowu :]

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:23:18

Jejku kto to wogóle jest? Z polskich bloggerek kojarzę Honey i tą maffashion, bo ją ostatnio pudelek promował tak w życiu bym się napewno o niej nie dowiedziała..
A ta od tych butó to ani ładna, ani dobrze ubrana nie wiem jak takie przeciętniaki zdobywają popularność.. Dlatego ja używanych butów za więcej niż 60zł bym nie kupiła, żeby nie płakać. No nic już z tym nie zrobisz, w dodatku wyszłaś na oszustkę. Nie lubię takich ludzi jak ona.

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:26:51

bezczelna baba i tyle :/

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:29:25

ja bym wstydziła sie sprzedac cos takiego

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:30:12

już jej napisałam na fb, ktoś się jeszcze dołączy? ;p

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:33:19

ja nie wierzę, że ktoś ŚWIADOMIE mógłby wysłać buty w takim stanie... :/
jakoś to do mnie nie dociera...

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:33:45

oczywiście, że 90% osób będzie wierzyło tej blogerce, odeśle jej te buty i nie chce żadnych pieniędzy od tej oszustki, straciłam od rana mnóstwo nerwów...:(

nie dość ,że mnie nazywa oszustką to jeszcze wymyśliła to przypalenie papierosem - moi rodzice i ja nie palimy...

takie słowa od osoby , którą szanowałam bolą najbardziej... w tym momencie kasuje jej adres bloga z zakładki ulubiony... nie chce mieć z tą Panią nic wspólnego..

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:34:25

a ja nie wierzę, żeby ktoś je niszczył żeby je oddać i wymusić kasę ze zwrotu ://

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:34:43

to jej pierwsza taka sytuacja? czy ma jakies negatywy?

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:35:35

Cytat
xanthina
ja nie wierzę, że ktoś ŚWIADOMIE mógłby wysłać buty w takim stanie... :/
jakoś to do mnie nie dociera...

szczerze mówiąc nie takie rzeczy już dostawałam...
Np. dostałam koszulkę, która miała UCIĘTY! rękaw i wsadzony luzem do koperty serce Oczywiście w opisie 'stan idealny, bez wad itp.'

Autorko pierwsze co, co załóż spór na all! Jak potrzebujesz pomocy, to pisz na priv do xkyokox!!!

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:35:50

Cytat
xanthina
ja nie wierzę, że ktoś ŚWIADOMIE mógłby wysłać buty w takim stanie... :/
jakoś to do mnie nie dociera...

to mało w życiu widziałaś

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:36:50

jeśli rzeczywiście to Ty masz rację to możesz zgłosić tą blogerkę na policję za oszczerstwo. Ona jest osobą publiczną i jeśli publicznie Ciebie oczernia to podlega pod paragraf.

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:37:09

Cytat
sandrusiiaaa
oczywiście, że 90% osób będzie wierzyło tej blogerce, odeśle jej te buty i nie chce żadnych pieniędzy od tej oszustki, straciłam od rana mnóstwo nerwów...:(

nie dość ,że mnie nazywa oszustką to jeszcze wymyśliła to przypalenie papierosem - moi rodzice i ja nie palimy...

takie słowa od osoby , którą szanowałam bolą najbardziej... w tym momencie kasuje jej adres bloga z zakładki ulubiony... nie chce mieć z tą Panią nic wspólnego..
jezeli Ty masz racje to dlaczego masz sie nie domagac swojego??? dziwne podejscie... gdyby ktos mi cos takiego wyslal to bym nie popuscila, sama nie wiem komu wierzyc

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:37:48

Cytat
sandrusiiaaa
dziewczyny a ona jeszcze na facebook opisuje głupoty , że ja teraz chce od niej wyłudzić pieniądze !

http://www.facebook. com/charlize mystery? hc_location=stream

szlak mnie trafi !!

Widac, ze kreci, bo po co pisalaby o tym na fb



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-13 14:39 przez martynek1990.

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:37:50

Cytat
lilthug1
A ja jestem ciekawa która z Was ma rację, ciężko to teraz udowodnić, bo czytałam zarówno jej, jak i Twój wpis i tak naprawdę słowo przeciwko słowu :]

Też mnie to ciekawi. Słowo przeciwko słowu, brak jakichkolwiek dowodów, by uwierzyć jednej, albo drugiej stronie. Dziwię się, że ktos mógłby świadomie wysłac buty w takim stanie, ale dziwi mnie również, że ktoś potrafiłby zniszczyć celowo buty, by odzyskać pieniądze. Jedna i druga sytuacja wydaje mi się być absurdalna, nie stanę po żadnej stronie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Takie oto okulary!! ;) Fajne? ;)