Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

51 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:06:10

Jestem wściekła... i chce was dziewczyny przestrzec przed oszustwem !! Wylicytowałam na allegro w środę o 20.10 buty firmy river island u bardzo znanej blogerki , która często odwiedza salony, dzien dobry tvn, pytanie na śniadanie. Buty miały być w stanie ,, bardzo dobrym + " a rzeczywisty stan można ocenić na dostateczny! buty przyszły przybrudzone i co najgorsze przypalone czymś na pięcie ! Moja mama posiada te buty, tyle że w rozmiarze 38 - a ja kupiłam w rozmiarze 40 i różnica między nimi jest kolosalna. Buty mojej mamy są w stanie idalenym a mają 2 lata.
Napisałam grzecznie do blogerki, że stan butów nie zgadza się z opisem widocznym na aukcji. A wiecie co ona mi napisała ? Że to ja musiałam uszkodzić buty, bo widocznie byłam niezadowolona z zakupu! To się w głowie nie mieści ! Buty otrzymałam 30 minut temu i w tym czasie miałam je przypalić i ubrudzić ? Przyznam szczerze , że aż się popłakałam kiedy to przeczytałam. Od dawna śledzę bloga tej dziewczyny i byłam jej ,,fanką" a teraz to mam ochotę krzyczeć i płakać. Osoba publiczna , którą tak lubiłam wysłała mi buty w takim stanie. Przecież to wstyd !!
Na pewno tej sprawy tak nie pozostawię, nie chodzi o pieniądze a oto , że ta dziewczyna obwiniła mnie o coś czego nie zrobiłam !! Poniżej przedstawię tylko jedno zdjęcie , ponieważ inne chcą się wgrać.

Jestem bardzo zniesmaczona tą sytuacją... :(

Na zdjęciach przedstawiam zdjęcia butów od blogerki i butów mojej mamy , każda para jest podpisana, mam nadzieje, że widzicie różnice, nawet kolor butów jest zupełnie inny...wstawiłam 4 zdjęcia

ps. Na podeszwach nie ma wygrawerowanego rozmiaru









Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-13 21:41 przez sandrusiiaaa.

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:09:13

no niefajna sytuacja, pozostaje ci wystawic nega

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:09:34

Jawne oszustwo... Jak można coś takiego komuś zrobić?

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:09:47

ale paskudnie to wygląda,przecież nie da się w tym już wyjść..nie dziwie Ci się,że tak zareagowałaś..dlatego ja uważam na wymiany i kupowanie uzywanych ciuchów bo wiem,że ludzie potrafią strasznie kłamać,byle tylko coś sprzedać..

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:12:44

mam niewielkie szanse z osobą , która jest ceniona przez duże grono osób



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-13 14:41 przez sandrusiiaaa.

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:13:10

Niektórzy są naprawdę bezwstydni i bezczelni... :/

Współczuję zakupu.

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:14:06

oszustek cd :D
ale super.....

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:14:50

Współczuję :/

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:15:26

jestem wściekła... że ona w dodatku wypisuje na portalu głupoty !! przysłała mi gówno a nie buty w bardzo dobrym stanie ! i zgłoszę to na pewno na policję !

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:16:33

Cytat
sandrusiiaaa
jestem wściekła... że ona w dodatku wypisuje na portalu głupoty !! przysłała mi gówno a nie buty w bardzo dobrym stanie ! i zgłoszę to na pewno na policję !

słoma jej z butów wystaje...
mysli ze jak jest pozal sie boze blogerka to moze taki szit ludziom robic.
co za planeta

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:17:33

fatalnie ;/

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:18:25

masakra, z tym wpisem na fb to juz w ogóle przesadziła.

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:19:25

coraz więcej krętaczek ,też mam aktualnie podobną stuację na all,myślałam,że wyjdę z siebie i stanę obok bo sprzedająca też mi wmawia,że sama zniszczyłam rzecz,komedia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-13 17:41 przez madzia0702.

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:19:33

Cytat
sandrusiiaaa
jestem wściekła... że ona w dodatku wypisuje na portalu głupoty !! przysłała mi gówno a nie buty w bardzo dobrym stanie ! i zgłoszę to na pewno na policję !

Właśnie czytałam jej wpis, faktycznie napisała, że przedmiot Ci się nie spodobał, dlatego go uszkodziłaś przypalając papierosem... ;)

ZNANA BLOGERKA -!!

13 maj 2013 - 14:20:41

szczęka mi opadła jak przeczytałam jej post !! jestem taka zła !! oszustka z niej i tyle !!
nie pale papierosów !!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-13 14:21 przez sandrusiiaaa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Takie oto okulary!! ;) Fajne? ;)