Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:30:23

ja bym zostawiła, właśnie ze względu, że dostałam ja od faceta :)

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:32:16

Cytat
ludziorka
Huuuuu 630, myślałam że to taka ze sklepu osiedlowego albo ewentualnie New Yorkera za 40 zł. Spróbuj wystawić na Allegro, tam raczej takie drogie toreby nie mają brania no ale lepsze to niż żeby się tyle pieniędzy zmarnowało

ja myslalam, ze z sh.. lol:D

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:32:20

probuj moze sprzedaz za jakias wieksza kase, moze komus sie spodoba wkoncu sa gusta i gusciki:)

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:32:29

ja bym jej nie sprzedała tylko z tego względu, że to prezent od chłopaka i pewnie będzie mu przykro jak się dowie, wydał sporo kasy, żeby zrobić Ci przyjemność. Poza tym nie wiem czy uda Ci się ja sprzedać za więcej niż 50 zł.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:33:47

Cytat
ktomz
ja bym zostawiła, właśnie ze względu, że dostałam ja od faceta :)

no wlasnie to jedyny powod moich watpliwosci dla ktorych szkoda mi sprzedawac.. fakt, mnie tez sie nie podoba ale chodzi o to ze sie facet staral i szukal, co prawda wolalabym inna bo mialam upatrzona bardziej praktyczna ale co zrobic...:)
Cytat
madalllena7
ja bym jej nie sprzedała tylko z tego względu, że to prezent od chłopaka i pewnie będzie mu przykro jak się dowie, wydał sporo kasy, żeby zrobić Ci przyjemność. Poza tym nie wiem czy uda Ci się ja sprzedać za więcej niż 50 zł.


mieszkamy razem wiec dowiedzialby sie na pewno ;p zreszta jak juz mialabym sprzedac to na pewno najpierw zapytalabym czy nie ma nic przeciwko zebym za te pieniazki po prostu kupila bardziej co dzienna torebke.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-09 16:38 przez MyselfandI22.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:36:14

Cytat
madalllena7
ja bym jej nie sprzedała tylko z tego względu, że to prezent od chłopaka i pewnie będzie mu przykro jak się dowie, wydał sporo kasy, żeby zrobić Ci przyjemność. Poza tym nie wiem czy uda Ci się ja sprzedać za więcej niż 50 zł.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:40:08

ja bym nosiła na co dzień.. bo nie sprzedasz za tą cenę.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:41:47

Cytat
martulka196
Cytat
madalllena7
ja bym jej nie sprzedała tylko z tego względu, że to prezent od chłopaka i pewnie będzie mu przykro jak się dowie, wydał sporo kasy, żeby zrobić Ci przyjemność. Poza tym nie wiem czy uda Ci się ja sprzedać za więcej niż 50 zł.

Dokładnie.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:46:36

ja bym się jej pozbyła jak najszybciej.. wygląda strasznie bazarowo i szczerze wątpię byś ją sprzedała z dobrej cenie.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:49:25

A All, góra 200-300zł za nią dostaniesz, tym bardziej, że nie jest za urodziwa.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:52:51

nie znam się ale wygląda jak za 20 zł.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 20:05:28

Nie obraź się ale masakryczna ta torebka faceci tak mają że wydają tyle kasy na niezbyt ładne czasem rzeczy ale są kochani fakt;)niemniej jednak sprzedaj ją chociaz nie sądze że ktos da Ci za nią dużo.;/

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 20:18:25

Ja bym na Twoim miejscu zostawiła - po 1 to prezent od Twojego mężczyzny, a po 2 to przynajmniej ja więcej niż 30 zł za tą torebkę bym nie dała :P Także nawet jak sprzedasz to jakoś wielce się nie wzbogacisz.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 20:21:37

nie podoba mi się, wygląda jak torebka z bazaru za 30 zł

zweryfikowana
Posty: 519
Ostrzeżenia: 1/5

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 20:25:08

sory, ale bedziesz głupia jeżeli sprzedasz ta torebkę,
po1 to prezent od chłopaka
po2 kosztowała 600 zł
a po 3 ciekawe jakby on zareagował jakbys ja sprzedała...
lepiej niech lezy, a moze nóż wideleć Ci sie przydać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

platformy deezee