Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny upolowalam w SH taką sukieneczkę jak na zdjęciu, przy czym jest ona uszkodzona pod biustem na wysokości pasa. Jedynym rozwiązaniem jest założenie paska, tylko nie wiem jakiego. Bardzo podobają mi się te metalowe złote paski ale nie wiem czy taki do takiej sukienki będzie pasował?



Jak odpowiednio dobierzesz jego szerokość to sądzę, że tak. Chyba nie może być za cienki bo i te marszczenie, i pasek to za dużo. Wydaje mi się, że trzeba je wtedy troszkę zakryć. Dziewczyny pewnie doradzą lepiej, ja nie jestem ekspertką ale jakoś mnie naszło xD

bedzie pasować fajnie

Znalazłam taki pasek 4cm i myslę że on by najbardziej pasował

zależy, gdzie ma to uszkodzenie i jakiej jest wielkości, ale myślę, że taki pasek ładnie się skomponuje z tą sukienką

uszkodzenie jest zaraz powyżej odcięcia sukienki, tak że w tym miejscu pasek pasuje tylko nie wiem czy taki metalowy

Moim zdaniem bedzie pasował;)

Kolorystycznie bardzo fajnie pasuje.

a krawcowa nie zaradzi?

Cytat
szafiarka_
a krawcowa nie zaradzi?
Uszkodzenie jest wielkości 6cm na 1,5cm - dokładnie to jakby kawałek był przypalony, więc zszyć się tego nie da. Jedynie proponowała mi żebym sobie jakąś aplikację ozdobną zakupiła i to naszyje ale nigdzie nic takiego nie mogę znaleźć

Cytat
Kociaczek89
będzie pasował :)

Myślę, że jak najbardziej TAK :) doda charakteru tej sukience :)
Może gruba złota bransoletka :


będzie! świetna stylizacja wtedy wyjdzie ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebka, portfel na telefon.