Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 17:48:23

Jak w temacie- myślicie, że udział nawet w ustnej maturze w skórzanych, czarnych spodniach, to dobry pomysł ? czy not- totalny absurd ?

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 17:51:21

do mnie jakoś nie przemawiają takie spodnie, więc bym je odpuściła

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:00:55

Skórzane spodnie na maturę? Ale takie prawdziwe ze skóry, czy cerata? Cerata zazwyczaj wygląda tak tandetnie, że nadaje się tylko do kosza, a skóra na imprezę, czy inną nieoficjalną okazję. Na maturę ubiera się elegancko i z klasą! To egzamin!

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:03:02

hmm dla mnie not not. takie spodnie to na spacer albo do pubu na piwko, a matura to egzamin powinno być elegancko

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:08:56

Ja bym nie poszła tak na maturę, ale może już jestem stara i nie na czasie :P

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:10:12

Nie no odpuść sobie, ubierz się skromnie, nie za bardzo umaluj, żeby widzieli dziewczynkę, która podchodzi do ważnego egzaminu, która ze stresu nie zwraca uwagi na wygląd, mega wyprostowane czy pokrecone włosy i makijaż. U mnie w szkole nawet największe laluny przychodziły w "małych czarnych" ledwo przed kolano, bo wciągu pierwszych kilku sekund od wejścia rozmówca już wie jak ma z Tobą gadać:)

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:10:46

Fajnie! Do tego biała koszula z czarnym pasem, pensjonarka tzw spoczko

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:11:10

Jak dla mnie nie pasuje na maturę. Zdecydowanie powinnaś założyc coś eleganckiego.

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:11:52

moje koleżanka z klasy była na zakończenie roku w takich i kupiła je specjalnie na matury więc też je ma zamiar założyć. Nie wyglądają źle.

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:17:58

mi się w ogóle skórzane spodnie nie podobają, nawet bym w nich do pola nie poszła

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:18:16

u mnie dwie laski mialy skorzane i do tego marynarki. nie wygladaly zle ale ja bym nie zalozyla..

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:34:26

wydaje mi się, że matura jest takim wydarzeniem gdzie nie powinno się zakładać skórzanych spodni ;) tylko elegancko. według mnie spodnie skórzane nie są eleganckie.

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:40:35

Na pisemne to myślę, że nikt nie zwróci większej uwagi czy to skórzane czy nie, po prostu wmieszasz się w tłum. Sama wybieram się w skórzanej rozkloszowanej spódnicy, ale na ustne to pójdę już w zwykłej z materiału, żeby bardziej elegancko wyglądać. W końcu wtedy pierwsze wrażenie jest dosyć ważne :)

skórzane spodnie na maturę ?

01 maj 2013 - 18:54:13

no raczej nie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUKIENKA NA SPECJALNĄ OKAZJĘ