Obecnie rozmawiamy o:

zabawki dla chłopców

gorący temat

rozwód

16 minut temu

Przebranżowienie lokalu

53 minut temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WESELE

29 kwi 2013 - 19:28:04

HEJ DZIEWCZYNY NIEDŁUGO MAM WESELE I TAK POMYSLALAM ZEBY ZAŁOZYC BRALET PLUS JAKAS SPOÓDNICZKE I RAMONESKE SKORZANA...CZY BEDZIE WYPADLO TAK SIE UBRAC NA WESELE-ŚLUB?I CZY DO BRALETU BEDZIE PASOWAC SPODNICZKA RACZEJ OBCISLA NIE ROZKLOSZOWANA...PROSZE BARDZO O POMOC....

WESELE

29 kwi 2013 - 19:30:44

moze jakies foto przykladowe bedziej lepiej ocenic

WESELE

29 kwi 2013 - 19:31:38

To zależy, jaką długość będzie miała ta spódniczka. Ramoneska średnio pasuje na wesele, lepiej ubrać marynarkę, nada całej stylizacji elegancji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-29 19:38 przez keyy.

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

WESELE

29 kwi 2013 - 19:32:28

zależy ile masz lat i jakie będą te rzeczy. W ramonesce na weselu byłam i było ok. Ale była ubrana do sukienki. Jeśli gorsecik będzie fajny, a całość dobrze dobrana, to czemu nie. Ale ciężko to będie ładnie skomponować. Masz jakkieś fotki?

WESELE

29 kwi 2013 - 19:35:44

Mnie gorsety podobają się z rozkloszowanymi lub asymetrycznymi spódnicami. Jesli zalożysz ołówkową to średnio to będzie wyglądać. A z ramoneską to już w ogóle odpada

WESELE

29 kwi 2013 - 19:45:23

jak założysz gorset, ołówkową spódnice, ramoneskę i pewnie wysokie obcasy to możesz wyglądać jak dziw... a nie elegancko. pamietaj o granicy smaku ma byc elegancko a nie wylgarnie. gorset moze byc i spodnica ale odpusc wtedy ramoneske, albo dobierz jakas rozkloszowaną spódnicę.
Ja ramoneskę włożyłam w sukienki w taka okazję, ale ja chciałam pomieszac troszkę style i moja sukienka była jasna w kwiaty, taliowana, na dole rozkloszowana - taka dziewczęca a do tego zadziorna skorzana ramoneska wiec wyglądało ok.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

które kupić?