Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Treningi i dieta keto

32 minut temu

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Aghrrr !!!

22 kwi 2013 - 18:28:32

Mam wesele dokładnie 25 maja a kompletnie nie wiem co teraz jest na topie ;/
Doradzcie coś chyba ze same macie coś ładnego w szafie w rozmiarze 42;)

Aghrrr !!!

22 kwi 2013 - 18:30:39

teraz modne koronkowe sukienki oraz takie luźne ;p

Aghrrr !!!

22 kwi 2013 - 22:52:37

Rozmiar 42 hm.. Jeśli jesteś dość krągła i masywna to idealnie będzie się na tobie prezentować prosta sukienka pastelowego koloru bez zbędnych zdobień i wzorów. Jeżeli chcesz nadać kreacji trochę pikanterii wystarczy, że zakręcisz włosy, mocniej podkreślisz oczy/brwi lub pomalujesz paznokcie na wyrazisty kolor :)

Aghrrr !!!

23 kwi 2013 - 13:38:40

Cytat
fraidei
Rozmiar 42 hm.. Jeśli jesteś dość krągła i masywna to idealnie będzie się na tobie prezentować prosta sukienka pastelowego koloru bez zbędnych zdobień i wzorów. Jeżeli chcesz nadać kreacji trochę pikanterii wystarczy, że zakręcisz włosy, mocniej podkreślisz oczy/brwi lub pomalujesz paznokcie na wyrazisty kolor :)



nie nie krągła to nie jestem mam poprostu duży biust i obwód pod i dlatego muszę kupować sukienki w rozmiarze 42 i pozniej je trochę przerabiać ;)

Aghrrr !!!

23 kwi 2013 - 13:43:26

piękna data 25 maja ;p (moje urodziny) :)

omijaj baskinki!

z tego co zauwazylam teraz modne sa kolorowe, czesto pastelowe, rozkloszowane sukieneczki i koronkowe wykonczenia :)

Aghrrr !!!

23 kwi 2013 - 13:47:25

Cytat
ktomz
piękna data 25 maja ;p (moje urodziny) :)

omijaj baskinki!

z tego co zauwazylam teraz modne sa kolorowe, czesto pastelowe, rozkloszowane sukieneczki i koronkowe wykonczenia :)




zastanawiam się nad taką prostą u góry a na dole delikatnie rozkloszowaną ;)

Aghrrr !!!

23 kwi 2013 - 17:33:21

Cytat
misia92x
Cytat
fraidei
Rozmiar 42 hm.. Jeśli jesteś dość krągła i masywna to idealnie będzie się na tobie prezentować prosta sukienka pastelowego koloru bez zbędnych zdobień i wzorów. Jeżeli chcesz nadać kreacji trochę pikanterii wystarczy, że zakręcisz włosy, mocniej podkreślisz oczy/brwi lub pomalujesz paznokcie na wyrazisty kolor :)



nie nie krągła to nie jestem mam poprostu duży biust i obwód pod i dlatego muszę kupować sukienki w rozmiarze 42 i pozniej je trochę przerabiać ;)

Nie musisz ;) Słowa-klucze to marki Urkye, BiuBiu i Pepperberry/Bravissimo.

Aghrrr !!!

23 kwi 2013 - 17:36:07

zapraszam do mnie :)

Aghrrr !!!

23 kwi 2013 - 17:37:17

może asos ? tam są fajne ciuchy curve czyli dla większych rozmiarów wiec na pewno znajdziesz tam jakąś sukienke. też mam idę na wesele 25 ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 17:38 przez 16kaja16.

Aghrrr !!!

23 kwi 2013 - 17:38:28

ja mam sukienkę tulipanka,ze złotym zameczkiem z tyłu,Marks&Spencer z edycji limitowanej,cenę można negocjować bo troszkę mi zalega w szafie

Aghrrr !!!

23 kwi 2013 - 17:39:50

Cytat
ktomz
piękna data 25 maja ;p (moje urodziny) :)

omijaj baskinki!

z tego co zauwazylam teraz modne sa kolorowe, czesto pastelowe, rozkloszowane sukieneczki i koronkowe wykonczenia :)

moje też :D

Aghrrr !!!

23 kwi 2013 - 17:42:57

Ja mam taką sukienkę w tym rozmiarze, np. na drugi dzień :) Jest nowa, marki Top Shop.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka H/N Kupić?