Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Buty kupiłam w DEEZEE na wesele znajomych i tym sposobem miałam je tylko raz na sobie...
Zaznaczam, że na zdjęciu kolor wydaje się być miętowy, co skłoniło mnie do zakupu. W rzeczywistości....to jest SELEDYNOWY !!! Ale już nie chciałam wymieniać tych butów jak zobaczyłam że to nie mięta. Idzie lato...chcę je do czegoś założyć, macie jakieś propozycje? Pamietajcie że są one czarno seledynowe.



myśle że warto gdybyś wstawiła zdjecia swoich ciuszków łatwiej było by cos dobrac

wydaje mi się ze pasują tylko do spódnicy lub sukienki maxi

to może wstaw zdjęcia realne ? Skoro jest inny kolor, sama jestem ciekawa ;)
mysle, ze czarna spodniczka i prosta bluzka, może biała no i wszelkiego rodzaju sukienki ;)

Sukienka maxi jak najbardziej ale asymetryczna tez bedzie ladnie sie komponowala. Moim zdaniem pasuje rowniez do spodni tylko odpowiedni kroj :)

Sprawdź co w Twojej szafie pasowałoby kolorystycznie. Jeśli to taki seledyn w stylu limonki jak teraz jest modna, to w wielu gazetach typu hot i joy znajdziesz wiele inspiracji. A jeśli w ostatecznym rozrachunku nie podpasują Ci do niczego, to mylę, że nie będzie problemu z ich sprzedaniem :)

Ciężko mi podpowiedzieć jakąś stylizację do tych butów, jedynie co mi przychodzi na myśl to sukienka maxi..

Neonowe kolory są teraz modne. Do takich butów reszta powinna być stonowana - czernie i szarości.

Nie mogę na to patrzeć, to jest żywo ZERŻNIĘTE od Jeffrey'a Campbella!

dobrze zestawione pasują do wszystkiego, zarówno szortów jak i spódniczek. i tak jak dziewczyna napisała wyżej - ostatecznie nie bedzie problemu z ich sprzedaniem, sama bym takie chętnie przygarnęła. :D

Hmm.. Jeśli buty są ekstrawaganckie to reszta zestawu musi być stonowana i w miarę możliwości delikatna. Mają one swój urok i reszta ubioru nie powinna go przyćmić, zwłaszcza, że buty są naprawdę genialne :) Ja ubierałabym do nich jasne jeansowe (mega obcisłe) rurki i do tego czarną lub białą powycinaną bokserkę lub koszulę bez rękawów :) W chłodniejsze dni zarzuciłabym na to czarną ramoneskę i dobrałabym klasyczną, czarną torebkę. Kolejną opcją są jeansowe szorty z wyższym stanem i jakaś półprzezroczysta koszulka (np. w aztecke wzory), których jest teraz pełno w sieciówkach. Mam nadzieję, że pomogłam :)

pasują nawet do zwyklych dzinsow i bialego topu ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na domówkę h/n?