Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 08:49:04

Hej Dziewczyny:)
Proszę o rade,zastanawiam się miedzy chodami szklanymi a drewnianymi,wklejam dwa przykłady schodów szklanych w których się zakochałam,co sądzicie?dodam,że nie chce mieć szklanych poręczy,ponieważ wiem,że to sie strasznie brudzi,dlatego wybrałam metalowe:D



niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 08:52:48

Dużo częstego sprzątania,ale ładnie to wygląda:)

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 08:53:00

ladne te 2 aczkolwiek od razu jakies rysy czy cos bedzie widac , smugi itp mciezko czycic takie ja bym wybrala drewniane lub marmurowe

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 08:54:51

Dziewczyny mają rację: utrzymanie ich w czystości może sprawiać problem.

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 08:56:18

co do rysowania sa wykonane ze specjalnego szkla(nie znam nazwy) na ktore dostane gwarancje,ze sie nie porysuja

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 08:58:27

jeżeli w normalnej cenie, mogłabym się skusić :)

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 08:59:05

ja jestem zwolenniczką i miłośniczką drewna w każdej postaci, szkło kojarzy mi się z zimnem i wydaje mi się, że jednak drewno daje takie poczucie ciepła.

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 08:59:09

ja bym się bała po nich chodzić ;) :P
prezentują się ładnie, ale faktycznie utrzymać ich w porządku to będzie wyczyn :P

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 09:04:08

no wiec ma takie schody w domu z szkła hartowanego z domieszka chyba tytan czy czegoś tam, choc maja nieprzejrzysta strukturę widać na nich każdy zaciek, ślizgają się i z całego serca nie polecam, fanaberia w domu mojego chłopaka utrudniła mi życie bo żeby jako tako wyglądały poleruje je płynem do okien co drugi dzień



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-16 09:05 przez martu20.

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 09:06:03

Cytat
martu20
no wiec ma takie schody w domu z szkła hartowanego z domieszka chyba tytan czy czegoś tam, choc maja nieprzejrzysta strukturę widać na nich każdy zaciek, ślizgają się i z całego serca nie polecam, fanaberia w domu mojego chłopaka utrudniła mi życie ;)


heheh wpraszam sie do Ciebie na test schodow,chłopak tak samo mi odradza a ja sie uparłam;)

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 09:07:46

Mam szklane w domu i bardzo polecam ! nie kurzą sie...są specjalne spraye antystatyczne i kurz jakoś sie sam ześlizguje :P Z tego co wiem to jakieś innowacje związane z nanotechnologią sprawiają nawet ,że szkło to nie brudzi się jakoś specjalnie . Efekt - pelen luksus jeśli jeszcze dobierzesz oświetlenie ! ja nie żałuje i każdemu polecam .

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 09:07:48

jak nie masz dzieci i zwierząt to takie schody byłyby super. a takto nie wyobrażam sobie utrzymywania ich w czystości jak co chwila byłyby brudzone małymi rączkami albo łapkami;p

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 09:10:25

Cytat
panama_miss
Mam szklane w domu i bardzo polecam ! nie kurzą sie...są specjalne spraye antystatyczne i kurz jakoś sie sam ześlizguje :P Z tego co wiem to jakieś innowacje związane z nanotechnologią sprawiają nawet ,że szkło to nie brudzi się jakoś specjalnie . Efekt - pelen luksus jeśli jeszcze dobierzesz oświetlenie ! ja nie żałuje i każdemu polecam .


ooooo,swietnie:D
a czy moglabys dodac zdjecia?
bardzo bylabym wdzieczna

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 09:12:06

pierwszy raz widzę, ale robią wrażenie.

Szklane schody Hot???

16 kwi 2013 - 09:12:36

Cytat
mucia000
Cytat
panama_miss
Mam szklane w domu i bardzo polecam ! nie kurzą sie...są specjalne spraye antystatyczne i kurz jakoś sie sam ześlizguje :P Z tego co wiem to jakieś innowacje związane z nanotechnologią sprawiają nawet ,że szkło to nie brudzi się jakoś specjalnie . Efekt - pelen luksus jeśli jeszcze dobierzesz oświetlenie ! ja nie żałuje i każdemu polecam .


ooooo,swietnie:D
a czy moglabys dodac zdjecia?
bardzo bylabym wdzieczna


Podaj emaila mi na priv . Po pracy zrobie i wyśle :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie mogę sprzedać?