Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Od wczoraj moje.

Są lekkie, wygodne ALE- do czego je nosić, z czym zestawiać? chodzi mi o wszystko, również kolorystykę

Założyłam je dzisiaj do dżinsów, w sensie spodnie na buty, a nie spodnie do butów, ale to chyba nie to...

Czekam na Wasze propozycje



Nie wiem, ja takie buty zakładałam na bryczesy, na to czapsy i na konia w teren... Jest tyle ładniejszych butów, nie rozumiem tej mody :D. Zwłaszcza, jak ktoś nie ma na nie pomysłu :).

A jak już to może bardziej rurki obcisłe, tregginsy, tak aby buty były na wierzchu? Chyba tak ciekawiej będą wyglądać.

Ja je nosze z jeansami do butów i na buty z rurkami zielonymi czarnymi :) do tego komin w panterke i torebke karmelowa lub czarna :) ale jestem ciekawa jak inne dziewczyny je nosza:)

Ja bym zakładała na pewno tak jak ty sugerujesz na nie spodnie, ale tylko jeansy, jednak nosiłabym też je na wierzchu choćby do legginsów, spodni czy nawet do jakieś rozkloszowanej sukienki bądź spódniczki:)

no właśnie, impuls, a bo inne mają, ja też chcę. I mam. I nie wiem co i jak?
Maskara

dzinsy, koszula krata, kurtka skorzana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-09 18:45 przez millas.

jak byście widziały gdzieś w sieci jakieś stylizejszon z tymi butami dajcie znać, na priv

Jeansy, ale nie takie bardzo jasne, ani nie w odcieniach szarości. No i zdecydowanie spodnie do butów;)

ładne butki, a nosić do jeansów jednolitych bluzek, do spódnic długich

Cytat
martusiekbejbe
[attachment 859993 7zz.jpg]
[attachment 859995 bunny0.jpg]
[attachment 859996 DSCN2336.JPG]

o dzięki!
to już coś!
:*

no jakiś komin brązowy do tego jeansy czarne albo niebieskie do tego skora jakaś albo ramoneska czarna/brązowa/beżowa. Nie no jest wiele wiele opcji zależy co masz w szafie.

Co jakiś czas zaglądam na blog jednej dziewczyny i ona ma właśnie takie same. Zakłada do nich czarne spodnie rurki ze złotymi zipami oczywiście do środka do butów nogawki,biała bluzka i na nią jeansową koszulę i do tego karmelową śliczną listonoszkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty h/n