Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szukam torebki łódki i skórzanej czarnej spódniczki. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem na allegro tych dwóch rzeczy, nie chcę przepłacać dlatego znalazłam w sumie najtańsze wersje i teraz pytanie do Was. Kupić czy nie? Czy któraś z Was ma może którąś z tych rzeczy? Nie chciałabym żeby po przyjściu przesyłki okazało się, że to jedna wielka tandeta, wiadomo, że na zdjęciu wszystko wygląda ładniej.
Wolałabym spódniczkę bez gumki w pasie, nie za bardzo mi się to podoba no ale za 30 zł... nie jest źle.
Pomóżcie :)


Torebka - 47 zł z wysyłką


Spódniczka - 29,99 z wysyłką


mam taka spodnice jak dla mnie ok

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

miałam tą spódniczkę i bardzo sztywna. Wygląda jak abażur ( słowa mojego chłopaka:))

zweryfikowana
Posty: 139
Ostrzeżenia: 1/5

Kupuj koniecznie obie rzeczy super! Mogę prosić o linki do Allegro na priv? ;)

Torebka hot, spódniczka not.

jeśli chodzi o spódniczkę to jestem na tak :) jednak torebka kompletnie mi się nie podoba, ze względu na materiał, który wygląda na "tandetny" ;)

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

spódniczka jest rewelacyjna :)

Kupuj , bardzo ładne rzeczy :) Karmelowa torebka świetna i do tego nie droga :)
Niestety nie wiem jak z jakością .

Cytat
nitka172
miałam tą spódniczkę i bardzo sztywna. Wygląda jak abażur ( słowa mojego chłopaka:))

To, że sztywna to nawet całkiem dobrze. Ale powiedz mi czy nie świeci się czasem tak chamsko jakby była z folii? Chciałabym bardziej matową :)

Cytat
jetkaaa
jeśli chodzi o spódniczkę to jestem na tak :) jednak torebka kompletnie mi się nie podoba, ze względu na materiał, który wygląda na "tandetny" ;)

Wszystko super.

Mogłabym prosić o linki do tych 2ch rzeczy, na priv? ;)

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Cóż na zdjęciach rzeczywiście wyglądają fajnie. Tej sukienki bym jednak nie brała ze względu na ściągacz.

Też się zastanawiałam nad tą spódniczką :)

spodniczka ok :) torebka tez

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wiosna w H&M , sukienki i spodnie .