Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:06:26

Cześć dziewczyny, mam do was pytanie: Czy opłaca mi się kupować lity? Są modne już od długiego czasu i zastanawiam się na jak długo, nie chcę ich kupować, żeby później leżały w szafie... Co o tym sądzicie?

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:09:09

Jak Ci się podobają,to sobie kup.
Przecież nie musisz podążać ślepo za modą.

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:09:39

a czy ważne,czy modne,czy nie? nie rozumiem takiego toku myslenia; rzecz nie jest modna- rzucam na dno szafy. ważne by Tobie się podobały ;]

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:10:07

Jeśli Ci się podobają to kup, ale nie ze względu ze akurat teraz są modne, bo moda jest ulotna i chwilowa, tylko z innych powodów, np czy będziesz się w nich dobrze czuć, czy masz je do czego nosić itp...
Ja tez się przymierzam ale czekam na jakąś okazję cenową a potrzebuję rozmiar 36;)

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:14:30

Ja kupiłam niedawno, bo podobają mi się - nieważne czy są modne :)

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:14:42

jasne, kupuj, polecam tę stronę KLIK piekne buty i tanie przede wszystkim :)

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:17:05

Nie należy nosić tego, co akurat jest modne, a to, w czym nasza sylwetka dobrze się prezentuje i to, co nam się dodatkowo podoba. Nienawidzę ćwieków, nie pasują do mojego stylu i nie będę ich "nosić", mimo tego, że 70%/80% kobiet za nimi szaleje i wszystko sobie "ćwiekuje"... "bo to modne"

Tak samo jest z butami. Mam rozmiar 40 (czyli duży) i jeśli teraz wchodzą w modę buty z czubkami, ja nie będę ich nosić, bo nie chcę wyglądać jak Yeti ;] Proste.

Podsumowując- jeśli podobają Ci się lity i wiesz, że będziesz w nich dobrze wyglądać- kup.

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:18:37

Cytat
mydlanyeter
a czy ważne,czy modne,czy nie? nie rozumiem takiego toku myslenia; rzecz nie jest modna- rzucam na dno szafy. ważne by Tobie się podobały ;]

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:22:28

sa piękne i bardzo wygodne:)

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:34:41

dla mnie wyglądają jak kopyta!

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 12:49:06

nie musisz podążać ślepo za modą, 'jak juz nie będą modne to rzucę je w kąt albo sprzedam'. Nie możesz się zastanowić nad tym czy ci się podobają i czy będą dla ciebie wygodne , czy będziesz je nosiła pomimo że np. moda się skończy? To jest głupie takie kupowanie bo są modne.

Lity H/ N ??

19 lut 2013 - 13:14:48

Jeśli chcesz coś kupować tylko dlatego, że jest modne to naprawdę gratuluję debilizmu. Jak panienki zaczną biegać w brokatowych szpilkach to te buty wyrzucisz? Poza tym bardzo trudno się w nich chodzi, to buty przeznaczone dla osób niskich, bo obcas jest naprawdę wysoki. Są niewygodne, a nauka chodzenia w nich to prawdziwa sztuka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podobają się wam?