Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, ostatnio znalazłam stronę sheinside.com
jeśli znacie romwe.com, to bardzo wam polecam, ponieważ znalazłam tam wiele ciuchów, które romwe najprawdopodobniej od nich sprowadza, a na sheinside mozna je kupic nawet o 30 dolarow tansze :)

znalazlam tam kilka ciuchow, ktore sa kopiami od swiatowych projektantow, ale w cenach za jakies 100 zl. co o tym myslicie? marzyłam o tych ciuchach, a tutaj moge je miec, tylko ze swiadomoscia, ze nie beda to oryginaly. co sądzicie o takim czyms?


ta pierwsza kopia to troche przesada , szczególnie ten napis KENZO. ale z sheinside sama zamawiam, właśnie dzisiaj dotarł do mnie płaszcz który jest w zarze za 500 czy 600 zł a tam zapłaciłam 140 zł.

ale wybrałaś chyba najbrzydsze ciuchy jakie tam były;)

wlasnie co do kenzo i boy london jakos nie jestem przekonana, mam na mysli te rzeczy z sheinside. ale mocno sie zastanawiam nad tym sweterkiem od jeremy'ego scott'a w czaszki, bo jest cudowny
ile czekalas na przesylke? i jak z jakoscia, jestes zadowolna?

co do wyzej, sprawa gustu :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 13:06 przez dziendobry.

I Tobie naprawde te ciuchy się podobają? ;O

Masakra.

matko aż mowę mi odjęło......

ja akurat czekałam długo, zamówiłam płaszcz 21 listopada a oni chyba z 2 tygodnie w ogóle go nie wysłali, jak sie pozniej okazało napisali mi , że zamówiłam rzecz która się najlepiej sprzedaje i że nie maja ich na stanie i trzeba czekać aż przyjdą z fabryki. 8 grudnia chyba wyszła przesyłka od przewoźnika i dzisiaj dotarła. nawet w miare bo myślałam , że dopiero po nowym roku dojdzie przez święta itp. jakoś w miare ok , myślałam że będzie gorzej ;] ale jestem zadowolona. kiedys zamawiałam od nich kwiatowe koszule takie które były w zarze i zdarzało się, że przyszły krzywo uszyte albo dziurawe...koleżanka zamawiała z romwe koszule i zadowolona nie była, zwykła szmatka a kosztowała dużo.

tak, te ciuchy naprawdę mi się podobają :) tak z ciekawości, to co Wam się podoba, że tak je hejtujecie? ludzie, którzy, oczywiście nie urażając, bardziej znają się na modzie dają za takie zwykłe bluzy spore pieniądze. nie chcę się tutaj kłócić, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale uważam, że najpierw powinno się trochę poczytać, pooglądać, a potem cokolwiek pisać, ew. zwykłe "nie w moim guście" by wystarczyło
pozdrawiam :)

ja miałam podobnie z kurtką, zamawianą przez allegro. czekałam koło 2 miesięcy, po czym dostałam informację, że już jej nie produkują.
hmm, mam jedną kurtkę z romwe i jestem bardzo zadowolona, koszuli jeszcze nie kupowałam. w każdym razie dziękuje za opinie, na pewno wezmę to pod uwagę :)

Fajnie,że ci się podobają,ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie ubranej na co dzień na miasto,czy do pracy w takiej bluzie z Simpsonem;chyba,że byłabym wielką jego fanką.I te kroje,w których wyglądałabym jakbym ubrała bluzę mojego starszego o 40 kg większego ode mnie brata.
No ale tobie się podobają takie ciuchy,a jak widać większości nie.I mamy prawo powiedzieć im "nie",tak samo jak ty masz prawo powiedzieć im "tak".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 13:57 przez dootii.

zweryfikowana
Posty: 492
Ostrzeżenia: 1/5

kupiłam sweter na początku grudnia..wczoaj sprawdziałm co z wysyłką i okazało się,że 26 grudnia wyjechała z hong kongu.czekam i czekjam,chyba w nowym roku przyjdzie dopiero..

ja miałam sweter z romwe i był ok, tylko okazał się dość krótki w porównaniu do zdjęcia. mam też torebkę chyba z sheinside i jest ok. przeglądając blogi wydaje mi sie , że buty i torebki z tych stron są dobrze wykonane ale buty mają dosć drogie. jest jeszcze kilka innych podobnych sklepów, np choies.com , vj-style.com

i dopiero teraz mi to mówisz :D? Dzięki za info :3
autetycznie jestem wściekła, że dopiero teraz widze te stronkę, 2 dni temu przepłaciłam za koszule barta 10 dolców -.-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 21:32 przez oryginal.

Cytat
16kaja16
ta pierwsza kopia to troche przesada , szczególnie ten napis KENZO. ale z sheinside sama zamawiam, właśnie dzisiaj dotarł do mnie płaszcz który jest w zarze za 500 czy 600 zł a tam zapłaciłam 140 zł.

Ile zapłaciłaś za przesyłkę?

Właśnie, ile kosztuje wyysyłka?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

studniowka.