Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupiłam tę sukienkę z myślą o Sylwestrze, który ma się odbyć w klubie, jednak będzie to taka ni to dyskoteka, ni to bal- muzyka grana przez dj'a, stoły bankietowe. Pomyślałam, że ta kreacja będzie dobrym kompromisem. Jest ciemniejsza niż na zdjęciu, z grubszego materiału lekko błyszczącego i na podszewce. Kiedy ją kupowałam bardzo mi się podobała, jednak (może głupio zrobiłam) poprosiłam o opinię na pewnym portalu i generalnie sukience nieźle się oberwało, że za zwykła, za skromna, za sztywna itp. W pierwszym odruchu chciałam oddać, ale jednak szkoda, bo dobrze się w niej czuję i wydaje mi się, że można ją odratować dodatkami. Zaznaczam, że celowo kupiłam "zwykłą", gdyż chciałam sukienkę, którą założę więcej niż raz. Proszę o szczere opinie.


Ja na sylwestra wybrałabym coś bardziej ,,szałowego'', ta wydaję mi się bardzo,bardzo skromna;P

zgadzam sie z wioolqa skromna ta sukienka

dla mnie to też sukienka na co dzień. No chyba, że zaszalejesz z dodatkami, biżuterią - jakieś cekiny, brokaty :)

kup inną - zbyt zwyczajna, ja lubię rzucać się w oczy w takie dni jak sylwester.
Ta sukienka nadaję się na co dzień .

skromna, ale to TY masz się czuć dobrze!:) Ożyw ją jakimś dodatkiem, fajną torebką, butami troszkę odważniejszymi i będzie spoko.
Błyszczenie jak choinka jest przereklamowane, a dzięki swojej oryginalności będziesz jedyna :)
Uzyskasz swój kompromis, dopasujesz się do imprezy jaka by nie była :) Dodatkowo będziesz miała użytek z kiecki w innych okolicznościach ;)

Cytat
wioolqa
Ja na sylwestra wybrałabym coś bardziej ,,szałowego'', ta wydaję mi się bardzo,bardzo skromna;P

podrasuj ją jakimiś świecącymi dodatkami i wysokimi obcasami i powinno być ok:)

Trochę skromnie, to sylwester, a nie urodziny ciotki. Zaszalej!

Sukienka jest faktycznie skromna, ale jesli dobierzesz do niej jakies wyrazne dodatki, to bedzie ok:)

to Ty masz czuć się w niej dobrze, więc jeśli się czujesz to nie kombinuj i idź w czym chcesz;)

bardzo ładna, masz rację żeby nie kupować kiecki tylko na jedną imprezę

Cytat
MalaaaaMi
skromna, ale to TY masz się czuć dobrze!:) Ożyw ją jakimś dodatkiem, fajną torebką, butami troszkę odważniejszymi i będzie spoko.
Błyszczenie jak choinka jest przereklamowane, a dzięki swojej oryginalności będziesz jedyna :)
Uzyskasz swój kompromis, dopasujesz się do imprezy jaka by nie była :) Dodatkowo będziesz miała użytek z kiecki w innych okolicznościach ;)

popieram, mi sie sukienka podoba i przynajmniej zalozysz wiecej niz jeden raz :)

Cytat
kklaudiaa
dla mnie to też sukienka na co dzień. No chyba, że zaszalejesz z dodatkami, biżuterią - jakieś cekiny, brokaty :)

dokładnie ..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka tally waijl