Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Buty Emu - opinie

27 lis 2012 - 12:03:29

Hej, zastanawiam się nad zakupem oryginalnych Emu Australia.
Ich cena trochę mnie przeraża, bo kosztują, aż 400-500zł, ale słyszałam, że te oryginalne są naprawdę trwałe, dają ciepło, nie przemakają i można w nich chodzić także latem (co ważne latem noga się nie poci).
Czy któraś z Was ma oryginalne Emu? Jakie są Wasze opinie?

Nie wiem czy lepiej wydać 400-500 zł na te oryginalne, czy kupić kilka tańszych par?

Buty Emu - opinie

28 lis 2012 - 09:40:13

Lepiej kupić oryginalne,miałam 2 lata temu. Najcieplejsze i najwygodniejsze buty świata :)

Buty Emu - opinie

28 lis 2012 - 17:23:29

ja mam UGG kupone w autoryzowanym sklepie tej firmy i to są najcieplejsze i najwygodniejsze buty jakie posiadam- a ja jestem dużym zmarzluchem, polecam warte swojej ceny, do tego- noga naprawdę sie nie poci- miałam je kiedyś 8 godzin na stopach i ani milimetra mokrej skarpetki- polecam polecam i jeszcze raz polecam!

Buty Emu - opinie

02 gru 2012 - 18:55:22

Też mam UGG. Pewnie sama nie wydałabym na nie tyle kasy, bo dostałam je w prezencie, ale jeżeli możesz sobie na nie pozwolić to jak najbardziej polecam :))

Buty Emu - opinie

02 gru 2012 - 21:21:42

Jeżeli chcesz emu, to kup oryginalne. Nie cierpie podrób za 30 zł .

Buty Emu - opinie

03 gru 2012 - 22:14:42

no tak. ale ponoc emu a ugg to nie to samo. i ponoc ugg sa duzo bardziej trwale i solidniej zrobione od emu

Buty Emu - opinie

05 gru 2012 - 12:10:55

Ja mam EMU, pierwszy rok. Sa bardzo cieple, super wykonane, ale nie wiem czy na lato sie nadaja, nie sadze ze ta welna moze chlodzic, ale na zime buty sa idealne.

Buty Emu - opinie

06 gru 2012 - 00:23:22

jak dla mnie te buty - jak wygodne by nie były - wyglądają jak kapcie po domu, a nogi w nich jak jakieś platfusy

koleżanka ma już dosyć długo te emu, kupiła je mieszkając w Australii, ogólnie też bardzo je zachwala, ale mówi, że na pluchę ich nie założy

to ja już wolę moje śniegowce z Hilfigera, myślę, że cenowo podobnie, a nadają się na najbardziej "hardkorowe" warunki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-06 00:23 przez pauli05.

Buty Emu - opinie

06 gru 2012 - 15:37:37

te za 400 zł, które sama posiadam są mega - ciepłe i super wyglądają :) niestety są przemakalne bo te nieprzemakalne i nadające się również na lato kosztują 700 zł :) ale gorąco polecam Emu :)

Buty Emu - opinie

07 gru 2012 - 08:24:44

na pewno są bardzo ciepłe i wygodne :P ale podobno szybko się psują

zweryfikowana
Posty: 489
Ostrzeżenia: 1/5

Buty Emu - opinie

08 gru 2012 - 20:24:51

Szkoda by mi było wydać tyle kasy na jedne buty;] MOże są ciepłe i wygodne ale z wyglądu mi sie nie podobają...

Buty Emu - opinie

10 gru 2012 - 11:54:09

mi sie marzą takie uggi juz 3 rok chyba kupuje i jeszcze nie kupilam ;p ale nie kupilabym ich gdybym nie miala innych zimowych butow poniewaz niestety nasze Polskie zimy sa okropne. tylko czasem jest sprzyjajaca pogoda do ich zalozenia. jak sie juz zaczyna snieg i błoto to wtedy musialyby lezec w szafie;/ wiec jakby nie patrzec to albo na siarczyste mrozy je kupic tak siarczyste ze o błocie nie ma mowy :D albo nie wiem sama....

zweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 1/5

Buty Emu - opinie

10 gru 2012 - 18:02:29

Przepraszam, musiałam ;)
To tylko żart, ale akurat przewinęło się przez fejsa :D



Buty Emu - opinie

11 gru 2012 - 00:09:57

ja mam swoje emu już 3 rok i jestem mega zadowolona i moje stopy też :D

Buty Emu - opinie

11 gru 2012 - 15:53:47

Ja jestem szczęśliwą posiadaczką Emu od 3 lat... Mam dwie pary, szare i z linii Wool piaskowe. Dosyć sceptycznie podeszłam do kupna "rozklapioch" za 400zł ale zaryzykowałam. W sumie zawsze mnie śmieszyły dziewczyny chodzące w takich butach ale po 1 (!!) przymiarce w sklepie zakochałam się w tych butach :) Zawsze marzłam w ziemie, obojętnie jakich butów bym nie miała. koszmar skończył się od kiedy mam Emu :) Są mega wygodne i bardzo ciepłe. Nie wypowiem się na temat UGG bo nie miałam z nimi doczynienia. Ale jeśli chcesz rady co do Emu to POLECAM!! pokochasz je :) Jedyna uwaga i rada to dbaj o nie od pierwszego wyjścia na dwór. Ich skórka faktycznie jest bardzo czuła...mimo, że daje ciepło (w lato izoluje od gorącego powietrza) nie przemaka to jednak szybko się brudzi ;/ a doczyszczenie tych butów to chwilami nielada wyzwanie ;/ Ale to akurat jak dla mnie nie jest problemem :) Kocham te buty i nie zamieniłabym je na żadne inne!!
Pozdrawiam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

LITY :)