Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:34:44

Buty na słupku nowe za 25 zł , co o nich myślicie? :)
Przepraszam za jakość zdjęć, ale robione były telefonem...



buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:36:27

wyswietla mi sie tylko trzecie i są okropne

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:37:04

Ciekawe :)

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:37:15

Odpowiedz sobie sama na pytanie,buty za 25 zł jaki musi być komfort ich noszenia,wygląd to nie wszystko.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:37:44

widzę tylko jedno zdjecie, dla mnie nie ze względu na materiał

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:38:11

oookrooopne :)xD*

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:38:56

dla mnie not

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:40:44

Gdyby nie ten ,słup' to byłyby całkiem całkiem.

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:40:47

swietne są , podobne teraz są w new look, chodzi mi o obcas, podobno to jkais hit, a za 25 zl to wzielabym wszystkie;)

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:42:29

takie sobie, bez szału. ale za tą cene czemu nie.

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:44:34

ja lubię kupować tanie buty, bo kocham buty i mogę sobie pozwolić wtedy na wiele par i modeli ;) Jednak zawsze kupuję na płaskiej podeszwie. Poza tym, często w takich butach w porównaniu do tych z sieciówek chodzę o wiele dłużej i nic się z nimi nie dzieje ;) Także cena nie zawsze adekwatna do jakości chociaż opinie są różne, wiadomo made in china, tanie koszty produkcji i materiały. Aa i na różnych sklepach internetowych mogą być droższe niż w sklepie i to o 100%, bo z takim czymś też nie raz się spotkałam.
Prezentują się całkiem okej, zażely też jaki kolor(ja widzę niebieskie i brązowe - 2 ostatnie zdjęcia).
Musisz sprawdzić czy są wygodne, co bardzo ciężko stwierdzić w sklepie bo zazwyczaj stopa zaczyna boleć po kilku - kilkunastu minutach ;) Na pierwszy rzut oka są wygodne, mają stabilny obcas i platformę, jednak ciekawe czy są dobrze wyprofilowane. Jak nie są to i tak zawsze możesz sobie kupić wkładkę do butów na wysokim obcasie, co poprawi komfort chodzenia ;)
aha i słupki teraz są w modzie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-15 08:45 przez duchess93.

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:45:25

not

zweryfikowana
Posty: 866
Ostrzeżenia: 1/5

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:47:22

patrząc na obecne trendy sa HOT,ale osobiscie dla mnie straszne
kojarzą mi się z butami Smerfetki z bajki^^

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:50:42

Cytat
duchess93
ja lubię kupować tanie buty, bo kocham buty i mogę sobie pozwolić wtedy na wiele par i modeli ;) Jednak zawsze kupuję na płaskiej podeszwie. Poza tym, często w takich butach w porównaniu do tych z sieciówek chodzę o wiele dłużej i nic się z nimi nie dzieje ;) Także cena nie zawsze adekwatna do jakości chociaż opinie są różne, wiadomo made in china, tanie koszty produkcji i materiały. Aa i na różnych sklepach internetowych mogą być droższe niż w sklepie i to o 100%, bo z takim czymś też nie raz się spotkałam.
Prezentują się całkiem okej, zażely też jaki kolor(ja widzę niebieskie i brązowe - 2 ostatnie zdjęcia).
Musisz sprawdzić czy są wygodne, co bardzo ciężko stwierdzić w sklepie bo zazwyczaj stopa zaczyna boleć po kilku - kilkunastu minutach ;) Na pierwszy rzut oka są wygodne, mają stabilny obcas i platformę, jednak ciekawe czy są dobrze wyprofilowane. Jak nie są to i tak zawsze możesz sobie kupić wkładkę do butów na wysokim obcasie, co poprawi komfort chodzenia ;)
aha i słupki teraz są w modzie ;)

Kolor w rzeczywistości to zielony i czerwony:)

buty na słupku h/n

15 lis 2012 - 08:54:07

paskudne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

EKO skóra