Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

14 minut temu

przestrzeganie diety

32 minut temu

zalety diety pudełkowej

46 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 21:51:29

Cytat
amelkavvv
Cytat
madzia0702
Cytat
amelkavvv
Cytat
madzia0702
te zdjęcie co pokazałaś to dla mnie porażka na całej linii,
dresy moim zdaniem tylko do bluzy,t-shirtów i butów sportowych
umiesz czytac?! czy ja zakładam dres do obcasów...


z naszej dwójki to raczej ty masz z tym problem to raz a dwa balerinki to też żenada dziecko drogie
no czy pytam się ciebie o zdanie co myślisz o stylizacjach na zdjęciu czy o mojej opisanej? po 2 jesli myslsiz, że balerinki to wyłącznie buty sportowe to coś ci się pomyliło... balerniki często zakładam do sportowych ciuchów.
Cytat
Asztarte
Dres i elegancja się wzajemnie wykluczają. Dres to strój sportowy. Taki był, jest i mam nadzieję, że będzie. A te stylizacje w żadnym wypadku nie są eleganckie.

Czy ktokolwiek wyobraża sobie wystroić się na elegancko w dres np na rozmowę kwalifikacyjną, czy imieniny/urodziny/cokolwiek babci?Ja na pewno nie.
kolejna która ma problem z czytaniem... hahaha pytam się o zwykły dzień w szkole a ty mi wyskakujesz z jakąś rozmową może odrazu powiedz o ślubie. dziewczyny odpowiadajcie na zadane pytanie a nie na jakieś własne wymyślone problemy

ty jesteś jakaś chora dziewczyno :o
rzucasz się jak jakaś nienormalna :d
kto ci napisał że baleriny to buty sportowe? wtf?

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 21:51:29

Cytat
amelkavvv
Cytat
madzia0702
Cytat
amelkavvv
Cytat
madzia0702
te zdjęcie co pokazałaś to dla mnie porażka na całej linii,
dresy moim zdaniem tylko do bluzy,t-shirtów i butów sportowych
umiesz czytac?! czy ja zakładam dres do obcasów...


z naszej dwójki to raczej ty masz z tym problem to raz a dwa balerinki to też żenada dziecko drogie
no czy pytam się ciebie o zdanie co myślisz o stylizacjach na zdjęciu czy o mojej opisanej? po 2 jesli myslsiz, że balerinki to wyłącznie buty sportowe to coś ci się pomyliło... balerniki często zakładam do sportowych ciuchów.
Cytat
Asztarte
Dres i elegancja się wzajemnie wykluczają. Dres to strój sportowy. Taki był, jest i mam nadzieję, że będzie. A te stylizacje w żadnym wypadku nie są eleganckie.

Czy ktokolwiek wyobraża sobie wystroić się na elegancko w dres np na rozmowę kwalifikacyjną, czy imieniny/urodziny/cokolwiek babci?Ja na pewno nie.
kolejna która ma problem z czytaniem... hahaha pytam się o zwykły dzień w szkole a ty mi wyskakujesz z jakąś rozmową może odrazu powiedz o ślubie. dziewczyny odpowiadajcie na zadane pytanie a nie na jakieś własne wymyślone problemy

ty jesteś jakaś chora dziewczyno :o
rzucasz się jak jakaś nienormalna :d
kto ci napisał że baleriny to buty sportowe? wtf?

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 21:52:36

Cytat
vixen89
Mi się takie zestawienia nie podobają, w dresie nie ma nic eleganckiego.

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 21:53:28

Dres jest dobry w każdym wydaniu :)

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 21:55:33

a mnie się ten styl podoba jak najbardzieej ! :)

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 21:57:15

mnie się podoba, chodziłam na kurs przedłużania paznokci i instruktorka potrafiła przyjść w szpilkach z zary plus takie zwiewne szare szersze spodnie (jak by dresowe) mega to wygląda, stylizacja z dresowymi spodniami jak najbardziej tylko trzeba umieć to połączyć i mieć fajne spodnie , nie byle jakie.

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 21:57:17

świetnie

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 21:58:01

Elegancki dres to raczej oksymoron :p
Kojarzy mi się z tym:


DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 21:58:55

też lubie dres;D
jak dla mnie spoko ale ja wolę zamiast balerin jakieś adidasy;D tym bardziej teraz bo zimno juz;D

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 22:00:20

marzą mi się takie dresy, ale kosztują grubo powyżej 100 złotych :/

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 22:00:42

podoba mi się ten trend !

DRES NA ELEGANCKO

01 lis 2012 - 22:06:00

Cytat
amelkavvv
Cytat
Asztarte
Dres i elegancja się wzajemnie wykluczają. Dres to strój sportowy. Taki był, jest i mam nadzieję, że będzie. A te stylizacje w żadnym wypadku nie są eleganckie.

Czy ktokolwiek wyobraża sobie wystroić się na elegancko w dres np na rozmowę kwalifikacyjną, czy imieniny/urodziny/cokolwiek babci?Ja na pewno nie.
kolejna która ma problem z czytaniem... hahaha pytam się o zwykły dzień w szkole a ty mi wyskakujesz z jakąś rozmową może odrazu powiedz o ślubie. dziewczyny odpowiadajcie na zadane pytanie a nie na jakieś własne wymyślone problemy
Tytuł wątku "dres na elegancko'. To się zdecyduj, na elegancko, czy w zwykły dzień?Bo jeśli w zwykły dzień, do szkoły, czy po bułki ubierasz dres, to spoko, ale jeśli chcesz się ubrać elegancko, a np szpilki, czy koszula są eleganckimi elementami stroju, i ubierzesz do tego spodnie od dresu, to dla mnie to wiocha. Do dresu bluza i adidasy (a niech i baleriny), do szpilek, czy koszuli, zwykłe spodnie, albo spódnica/sukienka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TIMBERLAND H/N ?