Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

02 paź 2012 - 12:13:42

Coraz częściej na internecie spotykam się ze stronami, zdjęciami, ofertami zawierającymi zegarki marki GENEVA.
Na portalach aukcyjnych przedmioty te przentują się całkiem nieźle a na dodatek kuszą niedużą ceną.
Zastanawiam się nad kupnem właśnie takiego zegarka jednak boję się co znajdzie się w kopercie- czy napardę oczekiwany przeze mnie gadżet czy zwykły badziew?
Może któraś z Was wiec coś na temat tych zegarków?
Bardzo proszę o pomoc! :)

<Moderacja-nie wklejamy linków z allegro - wstawiamy grafike>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-02 12:33 przez moderator.

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

02 paź 2012 - 12:49:58

NA INTERNECIE możesz spotkać wszystko :D

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

02 paź 2012 - 12:53:05

bardzo mi się podobają, ale nadal szkoda mi kasy aby się w taki zaopatrzyć :)

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

02 paź 2012 - 12:54:39

Zależy od sprzedającego, ostatno zamówiłam dwa taki, jeden działa bez problemu, drugi natomiast - latająca wzkazówka + zbita szybka :)

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

02 paź 2012 - 12:59:03

dzisiaj mi przyszedł tej marki ale nie ten złoty tylko biały silikonowy. Mi się podoba;)

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

02 paź 2012 - 12:59:33

chętnie się dowiem bo spodobał mi się pewien model.

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

02 paź 2012 - 13:01:52

to jest podróbka. wpisz w allegro GENEVE, a nie GENEVA- zegarki zaczynają sie od kilku tysiecy w zwyz. jak chcesz dobry zegarek to musisz wydac przynajmniej te 200zł, ale jesli potrzebujesz zegarka tak jak wiekszosc dziewczyn tylko po to, żeby był on jako dodatek np zamiast bransoletki to czemu nie.

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

02 paź 2012 - 13:20:21

sa ladne ja mam kilka sztuk wlasnie jedna sprzedaje moge opuscic cene bo w sumie za duzo ich nakupilam :D ale polecam sa solidnie wykonane ;)

zweryfikowana
Posty: 1.032
Ostrzeżenia: 2/5

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

03 paź 2012 - 20:21:56

ja mam taki bialy bez cyrkonii jest cudny i kupilak za 27zl juz z wysylka :D

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

14 paź 2012 - 18:58:15

Cytat
shookones
to jest podróbka. wpisz w allegro GENEVE, a nie GENEVA- zegarki zaczynają sie od kilku tysiecy w zwyz. jak chcesz dobry zegarek to musisz wydac przynajmniej te 200zł, ale jesli potrzebujesz zegarka tak jak wiekszosc dziewczyn tylko po to, żeby był on jako dodatek np zamiast bransoletki to czemu nie.
ja mam porzadny zegarek z lorusa jednak ten również własnie zamowiłam poniewaz nie pasuje mi do obraczki:P i łańcuszka:) tamten jest srebrny i kupiłam go rok temu obrączke założyłam miesiąc temu:P

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

14 paź 2012 - 19:00:57

mam bialy,polecam

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

14 paź 2012 - 19:03:59

miałam do wyboru zegarek za ponad 100 zł lub dwa za ponad 50 zł :P wybrałam tą drugą opcję i nie żałuję. Mam złoty zegarek tej firmy i biały gumowy. Jedyne co to złoty na pewno będziesz musiała skrócić ale to koszt 3 zł u zegarmistrza ;P nie wahaj się tylko kupuj ! mam bardzo dobrego sprzedawce na allegro ze 100% komentarzy pozytywnych więc jak cos to pisz na priv :-)

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

14 paź 2012 - 19:07:02

nie znam tej marki, osobiście preferuję accurist i morgan

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

14 paź 2012 - 19:12:43

również chetnie poczytam opinie:)

Zegarki GENEVA- warte uwagi?

14 paź 2012 - 19:13:56

Mam, zamówiłam na all. Taki z cyrkoniami. I wygląda nieźle, jestem zadowolona, chociaż oczywiście nie oczekujmy cudów za 50zł. Noszę go dość często i już są obtarcia na bransoletce, szczególnie od środka. Ale nie żałuję, rozważam nawet opcję kupna kolejnego jak ten się całkiem zniszczy, 50zł to nie są jakieś ogromne pieniądze;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Miss Selfridge czerwona sukienka h/n