Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

na bank ci nie zaszkodzą i on nich nie przybędzie ci w brzuchu, ale raczej bym wydłużyła ćwiczenia zamiast się obklejać plastrami :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 13:11 przez nicolenkaa.

Nie pokładałabym nadziei w takowych produktach. Jeśli chcesz zadbać o swój wygląd, zacznij ćwiczyć. Z pewnością odnajdziesz sport, który pochłonie Cię do reszty. I wtedy zadbasz nie tylko o ciało, ale również o umysł. Nie zapominajmy o odpowiednim odżywianiu się. Powodzenia ;)

mam problem z ćwiczeniem,ponieważ miałam przepuklinę brzuszną 3 lata temu i mam wszytą siatkę 15x10cm ,lekarz kazał mi uważać ,mało tego czeka mnie operacja na kolano bo nawet nie mogę przykucnąć na prawej nodze,więc dlatego jeszcze pomyślałam o plastrach,no w sumie spacery z 3 letnią córką też dadzą chyba jakieś efekty?
7 lat temu po pierwszej córce"cesarskie cięcie" schudłam w ciągu roku -36kg więc menu potrafię sobie ułożyć ,ale wtedy jeszcze tańczyłam po 4 godziny i dużo spacerowałam ,teraz taniec odpada ze względu na kolano ale może dłuższe spacery ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 13:19 przez aniusia2912.

wystarczy wziasc sie za siebie, a nie wydawac kase na jakies specyfiki, bo one i ttak ni pomagaja (totalne placebo).

Sądzę, że dietetyk z pewnością ułożyłby odpowiednią dietę, to naprawdę daje efekty! Sprawdzone ;-) Oczywiście, dłuższe spacery zawsze przyczynią się do przyspieszenia metabolizmu, ale takowy wybieg nie pozwoli Pani na jakieś spektakularne efekty. Nie wiem dlaczego, ale dużą motywację dają nowe na rynku kijki, NordicWalking. Mam znajome, które były prawdziwie obfite w tłuszcz, po dzieciach itp., postanowiły razem POSPACEROWAĆ. I możecie wierzyć bądź nie- te kobiety SCHUDŁY! Do tego dietka, nie jakaś restrykcyjna i.. super. Razem zawsze raźniej! Trzymam kciuki ;-)

A czy ktoś korzystał z tych <moderacja>plastrów odchudzających[/url] Slim Wrap? Widziałam reklamę w tv.
Chciałabym wypróbować, ale nie mogłam znaleźć opinii. Mam problem z tłuszczykiem na brzuchu, więc liczę na to, że plastry zadziałają. Zapowiada się nieźle. Mają naturalny skład itp., więc jak najbardziej mi się to podoba. Tego tłuszczyku nie mam zbyt dużo, więc mam nadzieję, że plastry na odchudzanie to dobry pomysł. Ćwiczę 3 razy w tygodniu, ale jest to jedyny obszar, nad którym nie mogę zapanować. Każde doświadczenie i opinia mile widziane ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-08 19:21 przez moderator.

Dziewczyny, moja opinia - plastry na odchudzanie mają bardzo prostą zasadę działania. Substancje czynne w nich zawarte, poprzez skórę wnikają w głębsze warstwy tłuszczu i spalają go. Jednocześnie aktywują procesy metaboliczne i regeneracyjne (dowiedziałam się o tym tutaj - https://menblog.pl/slimsizer-opinie/, byłam bardzo zaskoczona) + mają korzystny wpływ na funkcjonowanie układu limfatycznego. Toksyny są również usuwane z ciała, "skórka pomarańczowa" też znika. Ponadto ta metoda jest bardzo wygodna dla nowoczesnych kobiet, które stale pracują lub uczą się.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Ja osobiście nie wierze w takie specyfiki. Jak chcesz mieć ładny brzuch to niestety musisz uzbroić się w cierpliwość i zbilansowana dieta oraz ćwiczenia. Innej opcji nie widze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupić ? Jeśli tak to którą?