Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

27 minut temu

sprawdzony stomatolog

31 minut temu

sklep detailingowy

55 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WITAJCIE DZIEWCZYNY.
JAK MYŚLICIE ,CZY TE PLASTRY SĄ DOBRE?
W OGÓLE CZY JAKIEKOLWIEK SPECYFIKI TEGO TYPU SĄ HOT?CZY RACZEJ NOT?
MOŻE STOSOWAŁYŚCIE I WIECIE CZY POMAGAJĄ,CZY NIE?
JA ZACZĘŁAM JE STOSOWAĆ DOPIERO OD DZISIAJ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY BĘDĄ JAKIEŚ REZULTATY?



a robisz w tej kwestii coś jeszcze oprócz naklejania plastrów?:D ja nie wierzę w takie cuda ;)

jezeli chcesz schudnac nie wierz w takie cuda. Pracuje w fitness clubie i wiem ze jedynie dieta i cwiczenia maga pomoc:)

"pic na wodę fotomontaż" szkoda pieniędzy

omg... Jesli chcesz schudnąc to rusz tyłek i zacznij ćwiczyć :) do tego zdrowo się odżywiaj i brzuch zniknie ;)

Cytat
kasialaj
"pic na wodę fotomontaż" szkoda pieniędzy


Wszystko na ten temat:))

jeżeli będziesz do tego stosować dietę i ćwiczenia to na pewno w jakiś sposób to wspomogą, ale bez tego na nic nie licz

Witam mam takie pytanie czy pas wibrujący pomoże mi w pozbyciu cellulitu i kilku centymetrów

Cytat
malwi_r
Witam mam takie pytanie czy pas wibrujący pomoże mi w pozbyciu cellulitu i kilku centymetrów

nie.

Weź ej, nie rozśmieszaj mnie, dośc się dziś nasmialam :D

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 16:41 przez Milenaa20.

hahaha.. jak wszyscy chcą iść na łatwiznę. No kurde- żaden plaster, tabletka, pas, czy wyszczuplające gacie nie sprawią, że schudniecie. Znaczy chwilowo może tak. Mam koleżankę, która łykała jakieś chińskie specyfiki z allegro, rzeczywiście schudła w błyskawicznym tempie a później, po odstawieniu tego świństwa przytyła w jeszcze bardziej błyskawicznym tempie.

Poza tym, czy nie lepiej wziąć odpowiedzialność na siebie? Chcesz schudnąć- jedz rozważnie, ćwicz, pilnuj się. Skuteczne i za darmo!

Co to w ogóle za firma Acty P@tch??? W TV Markecie to kupiłaś? :|

Czytając takie posty, zawsze zastanawiam się nad tym czy kocim gównem też co niektóre panie by się smarowały, tylko dlatego że ponoć pomoże im zredukować tkankę tłuszczową? :|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 12:49 przez asis.

wiem,że same plastry mi nie pomogą:) stosuję dietę ,ćwiczę szczerze powiem ,że myślałam iż taki dodatek jak plastry pomoże.Piję zieloną,czerwoną pu-erch herbatę.Hmm...
asis te plastry kupiłam na all za 15zł 10sztuk
No kocim gównem to bym się nie posmarowała za nic w świecie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 13:12 przez aniusia2912.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy!!!