Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

transportery taśmowe

41 minut temu

sprawdzony stomatolog

45 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WITAJCIE DZIEWCZYNY.
JAK MYŚLICIE ,CZY TE PLASTRY SĄ DOBRE?
W OGÓLE CZY JAKIEKOLWIEK SPECYFIKI TEGO TYPU SĄ HOT?CZY RACZEJ NOT?
MOŻE STOSOWAŁYŚCIE I WIECIE CZY POMAGAJĄ,CZY NIE?
JA ZACZĘŁAM JE STOSOWAĆ DOPIERO OD DZISIAJ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY BĘDĄ JAKIEŚ REZULTATY?



a robisz w tej kwestii coś jeszcze oprócz naklejania plastrów?:D ja nie wierzę w takie cuda ;)

jezeli chcesz schudnac nie wierz w takie cuda. Pracuje w fitness clubie i wiem ze jedynie dieta i cwiczenia maga pomoc:)

"pic na wodę fotomontaż" szkoda pieniędzy

omg... Jesli chcesz schudnąc to rusz tyłek i zacznij ćwiczyć :) do tego zdrowo się odżywiaj i brzuch zniknie ;)

Cytat
kasialaj
"pic na wodę fotomontaż" szkoda pieniędzy


Wszystko na ten temat:))

jeżeli będziesz do tego stosować dietę i ćwiczenia to na pewno w jakiś sposób to wspomogą, ale bez tego na nic nie licz

Witam mam takie pytanie czy pas wibrujący pomoże mi w pozbyciu cellulitu i kilku centymetrów

Cytat
malwi_r
Witam mam takie pytanie czy pas wibrujący pomoże mi w pozbyciu cellulitu i kilku centymetrów

nie.

Weź ej, nie rozśmieszaj mnie, dośc się dziś nasmialam :D

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-26 16:41 przez Milenaa20.

hahaha.. jak wszyscy chcą iść na łatwiznę. No kurde- żaden plaster, tabletka, pas, czy wyszczuplające gacie nie sprawią, że schudniecie. Znaczy chwilowo może tak. Mam koleżankę, która łykała jakieś chińskie specyfiki z allegro, rzeczywiście schudła w błyskawicznym tempie a później, po odstawieniu tego świństwa przytyła w jeszcze bardziej błyskawicznym tempie.

Poza tym, czy nie lepiej wziąć odpowiedzialność na siebie? Chcesz schudnąć- jedz rozważnie, ćwicz, pilnuj się. Skuteczne i za darmo!

Co to w ogóle za firma Acty P@tch??? W TV Markecie to kupiłaś? :|

Czytając takie posty, zawsze zastanawiam się nad tym czy kocim gównem też co niektóre panie by się smarowały, tylko dlatego że ponoć pomoże im zredukować tkankę tłuszczową? :|



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 12:49 przez asis.

wiem,że same plastry mi nie pomogą:) stosuję dietę ,ćwiczę szczerze powiem ,że myślałam iż taki dodatek jak plastry pomoże.Piję zieloną,czerwoną pu-erch herbatę.Hmm...
asis te plastry kupiłam na all za 15zł 10sztuk
No kocim gównem to bym się nie posmarowała za nic w świecie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-30 13:12 przez aniusia2912.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy!!!